Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annabella2000 kérdése:

Szerintetek az normális, ha még mindig fáj, hogy a barátom szakított velem?

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt, ez volt az első komolyabb kapcsolatom, én úgy éreztem szerelmes vagyok, és a srác is nagyon! Aztán hirtelen szakított velem arra hivatkozva, hogy en sokat tanulok, nem akar hatraltatni es hasonlok. Nekem ez nagyon fajt, nem is értettem, hónapokig szomorú voltam es hiányzott nagyon. A srác pedig természetesen osszejott egy másik lánnyal. Nos nemregiben fel ev után a szakitassal, megkeresett, es bocsánatot kert, megbanta es ujra szeretne kezdeni lassan, mert végig ram gondolt, nem tudott elfelejeteni. En viszont nem fogadtam vissza. Viszont en meg mindig szeretem ot es hiányzik is. Es most, ahogy azt mondtam neki, hogy nekem nem menne az újrakezdés ismét osszejott a másik lánnyal. En ezt nem ertem... Kérlek segítsetek, hogyan felejtsem el? Rosszul döntöttem, hogy mégsem fogadtam vissza? 17L
2018. márc. 19. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak kiábrándíti,s nem tudom,hogy éltetek-e nemi életet. De egy biztos a srác nem szeret s még az sem biztos,hogy szeretett valaha.

Nem szeretett s unta a kapcsolatotokat,ezért szakított egy ürüggyel (talán bűntudata is volt,hogy kihasznál). Utánna keresett valakit. Valami gond volt ott is,s akkor gondolta visszasírja magát,ez nem jött össze,így a "nincs ló" alapon keresett megint mást.


Jól tetted,hogy nem fogadtad vissza,és nagyon sajnálom hogy ez történt.

2018. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Valószínűleg igazad van, de olyan nehéz belátni ezt... Igen, megtörtént köztünk...
2018. márc. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!