Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a páromnak és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromnak és nekem is ez lesz az első közös együttlétünk?

Figyelt kérdés

Félek a majd akkor történő fájdalomtól és én képes vagyok a leglazább dolgokat is elizgulni. Ahogy őt kérdeztem eléggé lazán válaszolt de azért éreztem,hogy ő is izgul e miatt és mondta, hogy nem akar fájdalmat okozni nekem, a legóvatosabban akar eljárni. Mit tegyünk/tegyek, hogy mindkettőnknek egy jó élmény legyen az első együttlét?


A másik kérdésem pedig, hogy mindenki azt mondja az a legjobb ha az elsőnél mindkét fél szűz. Ez miért is jó? Hisz ha úgy vesszük az úgy könnyebb ha legalább az egyik fél tudja, mit hogyan kell pontosan csinálni.


2018. márc. 24. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kezdjetek hatulrol, mert ha elrontjatok, akkor kezdhetitek elolrol!
2018. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Van érzéstelenítős óvszer.


Szerintem nem is jó nem is rossz. Ha valaki tapasztalt akkor könnyebb úgymond belekezdeni, ennyi.

2018. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérjél altatásos érzéstelenítést, és vegyél be nyugtatót...... Basszus hogy lehet ennyire kockán hozzáállni valamihez? Mintha agyműtétre készülnél.
2018. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nkm az is fura, hogy előre eltervezi a spontán szerelem beteljesedését valaki...


Eljárás? Szerintem kövest az ISO 238234 protokollt, akkor lesz a leghatékonyabb a dolog.


Különben igazad van, előtte egy jól bejáratott faszival csináld, akkor Ő tudja "mit hogyan kell pontosan", és utána visszatérhetsz a hercegedhez, és megmutathatod neki, mit tanultál az OKJ-s első alkalom vizsgán...


OMG!

2018. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy vagyok vele, hogy ameddig az emberben vannak kételyek a szexel kapcsolatban, addig ne szexeljen. Bennem vannak, és benned is vannak, hisz félsz az elsőtől. Mármint, szerintem ha a srác nem tud annyira lázba hozni, hogy te magad mássz rá, akkor az veszett ügy... Még.

Ja és szerintem az előre tervezés sem jó.

14/L

2018. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5os valaszolonak igaza van
2018. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első és legfontosabb, hogy védekezzetek. Legjobb megoldás a gumi. Utána jó ha kéznél van egy törölköző. amit magad alá raksz, mert lehet vérezni fogsz, van aki jobban van aki nem. Én barátnőm nem is vérzett. Nem kell egyből durván tolni. De nyugi, úgyis rövid lesz, ha ez az első neki. Valószínű te nem is fogsz elmenni.
2018. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!