Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A héten fogok találkozni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A héten fogok találkozni egy fiúval aki tetszik nekem és én is tetszem neki. És hát nagyon izgulok, hogy mi lesz vagy hogy lesz?! . 👇👇👇

Figyelt kérdés
Már utalt rá,hogy elfog csattanni az a bizonyos első csók... Amitől én nagyon félek több okból is... Először is :nekem ez lesz az első, másodszor fogszabalyzom van ami nagyon zavar mivel nem tudom h ez baj e?? vagy így lehet e egyeltalan...?A másik meg, hogy megkerdezte, hogy kiszivhatja e a nyakam... És azt is szeretné,hogy én kiszivjam az övét de hát fogszabalyzoval... Nem tudom, hogy az fáj vagy... És igazából én nem tudom hogyan kell.??!. Tudnátok valamit segíteni vagy csak bátorítani mert nagyon parázok és ááá....

2018. márc. 11. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha!:/


A helyedben én nem engedném a srácnak, h kiszívja a nyakam és én sem tenném meg neki. Látszik a helye sokáig, és nem a legkellemesebb érzés. Akinek ilyen perverziói vannak, azzal még csókolózni se érdemes, még akkor se, ha tetszik.


Nem kell egyetérteni. Remélem nem piti 12 évesek vagytok. Bár mindegy, mert a gyerekemnek sem engedném ezt a fajta értelmetlen perverz dolgot. (nem vámpír a gyerek?)

2018. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem perverz.. És nem 12 évesek vagyunk viszont nem is akartam én h kiszivja a nyakam
2018. márc. 11. 16:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondj bármit, de az ilyen nyakkiszívós akkor is perverz.
2018. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez valami perverz kis köcsög, hagyd békén. Neked rossz ízlésed van.
2018. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miért gondoljátok h perverz??

Azt már megmondtam neki h nem fogja kiszivni a nyakam és meg értette nem fogja erőltetni ha én nem akarom!

2018. márc. 11. 19:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Senki ne szívja ki senki nyakát, ha nem akarod, akkor nem kell ilyenben részt venned. Beszéld meg vele, hogy te ezt nem szeretnéd. Nem kötelező. És ha látja, hogy nem akarod, és szeret téged, akkor nem csinálja, elfogadja, megérti. A csókkal kapcsolatban meg nemtom.
2018. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a válaszod 😊igen már megmondtam neki h nem szeretném és teljes mértékben megérette azt mondta nem fogja erőltetni
2018. márc. 11. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:

#5: Azért gondoljuk, mert még együtt sem vagytok, de már ilyeneket ír... Két hónap "járás" után az ilyen ember majd nem a nyakadat fogja akarni nyalogatni, az fix.

És majd jöhetsz ide egy újabb kérdéssel...


De amúgyis mekkora retardáltnak kell ahhoz lenni,hogy valaki olyat mondjon egy olyannak,akivel együtt sincs,hogy szívja ki a nyakát?? Hát bexarás. Ő egy nagyon rossz állomás lesz az életedben, de te akarod.

2018. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen én akarom, szóval megkoszonom ha már olyan válaszokat adnátok amivel nem leszoltok... És már mondtam nem fogja kiszivni a nyakam és én se az övét szóval nem kell többször elmondani h milyen perverz a srác..stb
2018. márc. 12. 00:20
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Attól,hogy nem fogja kiszivni, még ki akarta és ez sokat elárul róla. Nem baj,a rossz ízlést jobb esetben kinövöd.
2018. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!