Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Budapesten hol találok ilyesfé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol találok ilyesféle ismerkedési helyeket?

Figyelt kérdés

Szóval én az olyan féle szórakozóhelyeket szeretem ahol az a ''nyugisabb'' hangulat van, tehát nem részeg tagokkal van tele a fél helyiség, hanem szépen el lehet beszélgetni a másikkal.

Ilyen helyeket keresnék, bármilyen ehhez hasonló klubot vagy akármit valaki tudna esetleg mondani? :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 1. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szimpla kert, bár ott inkább külföldiek vannak, de ha nem gond neked ez, akkor csak rajta, vagy bármilyen pub, ha bátrabb vagy. Én még a Morrison's 2-be járok, és sokszor tudok ismerkedni nem csak lányokkal, onnan van egy-két mostani haverom, és nem részegen ismertem meg őket, viszont ott mivel táncolnak stb több részeg van, de még mindig jobb mint egy két hely.
2018. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Ebbe a Morrison's 2-be én is elnézek majd mindenképp.

Ahogy utánanéztem nagyon klassz hely!

Csak én alapból vidéki vagyok, viszont járok sűrűn Bp-re mert nagyon szeretem a várost :D

Szóval ezt a helyet mindenképp beiktatom ;)

2018. ápr. 1. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!