Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok kiakadva és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva és jogosan aggódok?

Figyelt kérdés
A barátomat bizonyos időközönként bántja valami. De nem akarja elmondani az okát, pedig én csak segíteni szeretnék neki. Nem faggatom, meg semmi ilyesmi, de azért eléggé rosszul esik, hogy azt se tudom mi a baja. Annyit mondott, hogy egy régi dolog miatt van ez...
2018. ápr. 3. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jogosan aggódsz, hiszen a barátod és szereted (remélhetőleg). Próbálj meg kedvesen beszélni vele, vagy tanácsot kérni az egyik barátjától
2018. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és mióta ismer?
2018. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
November elején kerültünk egymáshoz közelebb, és februárban jöttünk össze. :)
2018. ápr. 3. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Jogosan aggódom es elvárható lenne, hogy elmondja, de ha nem, akkor nem. Vannak dolgok, amikről en sem szeretek beszelni a baratommal. Eddig 2 barátom volt, mindkettőnél családi problémák voltak az okok. Jobb nem faggatni, ha ez all a háttérben.
2018. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aggódsz*
2018. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4es ujra

Mar ugy ertem, hogy mikor a barátom szomorú volt, az azért volt, mert a családban nem volt rendben valami

2018. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!