Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha én 15 éves vagyok és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én 15 éves vagyok és a párom húsz meddig bírja testi kapcsolat nélkül? Papnak áll olyan elkepzelései vannak.

Figyelt kérdés

Ha igazán szeret akkor kibírja addig ameddig nem leszek min. 17 eves?

Aztmomdja amúgy is titokban kellene tartanunk. Nem tudom mire érti.

Szerintetek ha szeret kibírja szex nélkül amég én ránem bólintok?



2018. ápr. 4. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Te se fogod túl sokáig bírni, kislány. Lábakat szét aztán hadd szóljon! Dugjatok, mint a nyulak.
2018. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeret, ki. De van egy olyan sejtésem, hogy hamarabb meg fog ez történni :D
2018. ápr. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
33%
bólints rá
2018. ápr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem erről az elképzeléséről sürgősen szoktasd le. Ehhez elég egy francia bugyi és egy push up-os melltartó ha már megnőttek a melleid természetesen. De még pubertás vagy szóval csak okosan az öreg szatírral.
2018. ápr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

xd....

Én nem vagyok a korkülönbség nagy ellenzője de szerintem keress valakit aki korban közelebb áll.

2018. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Szép elképzelés, hogy pap akar lenni, és máris tisztában van vele, hogy titokban bűnben akar élni. Nem tudom, hol van szükség olyan papra, aki vizet prédikál és bort iszik.
2018. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
A barátod 20 éves és a szexről szól a kérdés...akkor mit keres a "Tini párkapcsolatok" kategóriában?
2018. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
6-os az összes olyan nem? :-D
2018. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!