Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretem a barátom. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátom. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Nem érzem magam szerelmesnek a barátommal kapcsolatban, mostanában eléggé idegesít is, mert mindig elvárja hogy mondjam hogy szeretem őt. Múltkor elsírta magát, amikor szakítani szerettem volna vele, és attól félek hogy bántani fogja magát ha elhagyom. Meg is mondta, hogy a korábbi bánataiból én segítettem őt ki, miattam szokott hányni, görcsöl, mert fél, hogy elhagyom. Bármit megtenne értem, és mindig rossz kedvem van, mikor ez eszembe jut, mert bűntudatom van hogy én nem tudom ezt viszonozni, pedig korábban úgy éreztem szerelmes vagyok belé. Ráadásul elég rossz hatással van rám, a jegyeim romlottak, mivel olyan elvárásai vannak hogy sokat kell találkoznunk. Emiatt sírok minden este!:(

2018. ápr. 1. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Most akkor hogyan tovább? Életed végéig akarod pátyolgatni? Vagy arra vársz hogy mikor lép le más csaj miatt? Neked kéne eldönteni, nem másnak, hogyan rendezed az életed. Nem?

17 éves vagy, majdnem felnőtt. Állj ki magadért, még akkor is ha esetleg másnak nem tetszik.

2018. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyetek barátok.
2018. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adhatok tanácsot, ha gondolod írj rám.
2018. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, érzelmi zsarolás. A barátod tudja, hogy már nem érzel iránta semmit, de nem akar elveszíteni, mert kiváló pótmama vagy, ezért konkrétan saját magával zsarol. Ő se szeret igazán, hiszen akkor látná, mennyire szenvedsz és elengedne, hogy jobb legyen neked. Hagyd ott a francba, úgyse fogja megtenni amivel riogat.
2018. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéljézek meg. Mondd el, hogy ha nem fogadja el hogy csak barátok vagytok, akkor azok sem lesztek.
2018. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Szakíts vele, törődj magaddal, igen elég g*cin hangzik de ezt kell tenni, mert így egyikőtöknek se jó főleg neked.


Felesleges pátyolgatni ha annyira idióta, hogy ezek miatt képes lenne bántani magát hát tegye meg, ez nem a te dolgod, le kell szarni és nem kell a bűntudat még ilyenek mert nincs ok arra hogy ilyet érezz, mivel saját magától és magával teszi ezt.

Te csak egy ok lennél hogy miért bátsa magát, ez az ö fejében dől el


19/F

2018. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ha nem akarsz vele lenni semmi értelme foyltatni ha nem vagy boldog a kalcsolatban. Ezt meg kell értenie hogy nem vagy boldog vele. Amúgy meg önsajnáltatás.

Ha nem vagy boldog hagyd el.

Ha bántja magát így járt. Nem normális az ilyen.

Tedd amit a szíved diktál ne mi mondjuk meg....

2018. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakítottál már vele?
2018. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!