Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert ilyen igazsagtalan az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen igazsagtalan az elet a rondakkal szemben?

Figyelt kérdés

Egyszeruen utalom magamat. Mivel rondanak szulettem, igy nincs semmi eselyem array hogy part talaljak. Csupan azert, mert ronda vagyok. Egy olyan dolog miatt, amivel szulettem. Es valtoztarni se tudok rajta.


18F


2018. ápr. 6. 23:42
1 2
 1/19 anonim válasza:

Hogy erted, hogy egy olyan dologgal, amivel szulettel?

Vannak emberek, akiknek nem a kulso szamit, igy ha a belso tulajdonsagaid rendben vannak akkor nem kell elkeseredned, mivel fogsz part talalni, hidd el!

15L

2018. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A kinezetemmel egyut szulettem. Nem en dontottem el, hogy marpedig en ronda akarok lenni. Csak ezt kaptam, es kesz.


Az meg hulyeseg, hogy nem szamit a kulso. Persze, az interneten mindenki ezt mondja, egeszen addig, amig egy ronda emberrel nem kell egyut lennie.

2018. ápr. 6. 23:52
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenki megtalálja a neki való párt csak akarni kell. Ha humoros és életvidám vagy és nem sajnáltatod magad akkor még esélyed is lenne. Szerezz önbizalmat és ha kell a külsődön is változtass. Ilyenre gondolok, hogy ruha vagy egy új stílust próbálsz ki stb stb.

Magamból kiindulva a kockás ing nálam mindent visz, főleg ha egy kicsit fel is van tűrve. A srác, aki tetszik nekem ilyeneket hord, és egyszerűen nem tudok betelni vele xD

Úgyhogy tegyél is érte, mert ne várd, hogy csak úgy jön magától. Légy bátor és próbálj közeledni és ismerkedni.

19/L

2018. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Én elhiszem, tényleg vannak csúnya emberek. De a másik nemből is, szóval már csak ezért is van esélyed párkapcsolatra.

Illetve. A jó stílusú öltözködés, és divatos haj nagyon sokat dob a megjelenésen.

Plusz az ilyen esetben jöhet jól, a "barátságból szerelem" mert akkor a személyiségeden keresztül előbb utóbb a külsődbe is beleszeret.

2018. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hlyeség.

Nem azért írom, de tényleg nem számít sokat, ha ronda vagy. Fiúknál egy jó személyiség bőven kompenzálja azt, ha az arca nem épp a legszebb.

Sőt, én kavartam olyannal, aki külsőre nem jött be, de a belső "megfogott".

Ne bánkódj, legyél magabiztos, laza, vicces, és a lányok szeretni fognak a személyiségedért.

Egyébként a szépség relatív, lehet csak te látod magad rondának, szóval szerezz egy kis önbizalmat, mert a lányok nem szeretnek önbizalomhiányos fiúkkal szórakozni.

2018. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A testeden azért formálhatsz, ez is könnyebb, többet számít, a rondaság pedig kevesebbet, hogy fiú vagy... S igenis számít a kisugárzás. a személyiség...


Az élet nem fair. A másik ember szebb, gazdagabb, okosabb, szorgosabb, energikusabb... Hozd ki a lehető legtöbbet abból, amit kaptál az élettől. Sokan örülnének a te lapjaidnak.

2018. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem hogy örülnél hogy (feltételezhetően) egészséges vagy és innen kiindulva fejleszthetnéd magad... Neeem. A legfőbb elfoglaltságod azon rinyálni, hogy nem vagy egy Dicaprio... Tudod, van aki bármit megadna a te ronda külsődért ha cserébe egészséges lehetne. De persze, Te csak sírjál itt tovább
2018. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az első barátom egy nagyon csúnya srác volt, pedig minden túlzás nélkül mondom, hogy egy igazán szép lány voltam. Mégis beleszerettem. (Online ismerkedtünk meg.) Tényleg nagyon csúnya volt, hidd el. És most is van barátnője, talán már el is vette feleségül.
2018. ápr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szar, törődj bele , én is azt teszem
2018. ápr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Számít a külsö, de a belsö fontosabb. Szeretni kell nem csupán tetszeni. Tetszeni tetszhet a belsö és a külsö, de a belsö a fontosabb egy komoly kapcsolatban. Mutass képet és tudunk véleményt mondani.


Kis koromban én is ezt hittem, és nem beszéltek vlm alapsuliban a lányok nagyon. De azért mert egy jampi voltam, hülyén néztem ki stb... Ez megváltozott.. Most meg több csajjal jövhök ki jól mint fiúval... És 2 éve van baratnom.. De én se vagyok szöke herceg... Cssk egy vékony gyerek, sokszor hülye fejjel😂😂

2018. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!