Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érdemes hinni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes hinni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap nem jelentkezett pedig mondta hogy talizni fogunk. Kérdeztem mi a baj és azt mondta hogy meghalt a nagyanyja. Lehet ilyesmivel hazudni? Viszont a barátnőjével volt kint a levegőn elvileg mert rosszul érezte magát. Ő régebben hazudott nekem párszor apróságokat de bocsánatot kért és mondta hogy felejtsem el a múltat. De ha most ezt hazudta ez télleg szemét dolog. Ezért nehezen hiszek neki most. Nagyon nagy a gyanúm hogy mással találkozik és hogy egy másik srác van a képben.Mert bármikor kérem hogy bizonyitsa be hogy nem hazudik mindig azt mondja hogy én nem vagyok rendőr és hogy ő nem akar ilyen kapcsolatot ahol ellenőrizgetem.Szerintetek hazudhat valaki hogy meghalt a nagyanyja?
2018. ápr. 7. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát vannak meredek esetek, de ez hamarosan kiderül, mivel ha valóban elhunyt, akkor neked, mint barátjának, illendő elmenned a temetésre.
2018. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez igaz habar szerintem jo messze lesz innen a temetes ha ez igaz
2018. ápr. 7. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő is kell menjen a temetésre, ha messze van. Csak fog szólni, ha elutazik.
2018. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es most akkor en kerdezzem meg hogy el e johetek a temetesre? Vagy varjam el tole hogy o hivjon? Ha mar nem hov akkor gondoljak arra hogy hazudott?
2018. ápr. 7. 12:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Hiv*
2018. ápr. 7. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megkérdezheted udvariasan, hogy szüksége van-e arra, hogy elkísérd a temetésre, mert te szívesen megteszed.
2018. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es mi van hogyha nem szeretné hogy elkisérjem? Akkor honnan tudhatom hogy hazudik vagy sem?
2018. ápr. 7. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Felhívod az anyját, "hallottam mi történt, részvétem". Ennyi.


Amúgy én az első hazugság után kivágtam volna.

2018. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!