Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nincsenek egy kisebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek egy kisebb városba nagyon szép lányok? És mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem értem... én egy kis városba lakok. És itt nincsenek olyan szép lányok mint Egerbe! Gondoltam rá , hogy ilyen normálisabb és szép egri lányokra rá írok de a táv kapcsolatot nem bírom . Kedden le mentünk Egerbe a haverokkal és olyan szép lányok voltak ott meg legtobbnek kék szeme volt! Sajna a kisvárosba ahol lakok ott a szép lányoknak nem kék a szeme. Na meg ha rá írkálnek ezekre a lányokra, nem lenne szerintem egyszerű 1 normalisat fel szedni. Tudom nem csak a kinézet a lényeg de biztos van köztük is rendes csaj nem csak ilyen be képzeltek. Most ti mit tennének össze jönnének egy helyi szép lánnyal, vagy össze jönnének egy tőletek 50 kilóra levő nagyon szép lannyal ... ?

2018. ápr. 7. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Összejönnék azzal a lánnyal, akivel a leginkább tudok beszélgetni, vitázni és akivel a leginkább egy hullámhosszon vagyok a szépségtől és távolságtól függetlenül.
2018. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Egy ujabb bun ronda antiszoc szuz vagy kiegett vagy hajas aki modell csajt akar maganak. Valogass a malacok kozul 😁
2018. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Hm. :) Én is egri lány vagyok (voltam, mert már nem vagyok fiatal és nem is lakom ott), és tényleg ott vannak a legszebb lányok. Máshol nem fogsz annyi szép lányt találni, akkora mennyiségben :)

De ha csak a külsőre mész, úgysem lesz normális kapcsolatod.

2018. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a külsőre megyek mint mondtam. De a külső nagyon meg tud fogni engem egy olyan lanynal aki normális ! Viszont haverom azt mondja Debrecenbe meg szebb csajok vannak!
2018. ápr. 7. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha te ennyire a külsőre mész, de azt is akarod, hogy (ahogy te fejezted ki magad) "normális" legyen, ami gondolom azt takarja, hogy kedves, humoros, intelligens, tehát tökéletes lányt akarsz, akkor mondd csak te ebből a két szempontból mit tudsz nyújtani? Mert helyesen írni nem tudsz, s az eddig leírt pár mondatodból kiszűrt információ alapján nem vagy túl intelligens sem. Szóval, amíg te nem tudod ugyanazt nyújtani, amit elvársz, addig nem igazán lehetnek ilyen igényeid.
2018. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt Budapesten sincsenek szép lányok, ha nem akarom őket szépnek látni.


Arra figyelj, ha összejössz valakivel, csak beszélgessetek, de ne írj le semmit. Ennyi sok helyesírási hibával csak iskolázatlan csajnak fogsz kelleni.

2018. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy telefonnal vagyok. És nem volt kedvem annyira ragozni. De akkor ha úgy tetszik, ragozom jobban a mondatokat.
2018. ápr. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!