Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges-e, hogy beleestem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e, hogy beleestem egy 22 éves csajba? .16F.

Figyelt kérdés
Szóval 2 napon keresztül kettesben buliztunk (persze többiekkel csak mindig együtt, egy társaságban) és a bulin kívül is mindig együtt voltunk egész nap (kettesbe kajáltunk, várost néztünk stb). És most végetért ez a (mondjuk tábor) és nagyon hiányzik. Nem tudom eldönteni, hogy úgy hiányzik hogy barát vagy komolyabban. 1 éve volt ilyen érzésem hogy ennyire hiányzott valaki de akkor éreztem hogy szeretem az illetőt.Ott csak 1 év korkülönbség volt ez meg azért 6 év ami szokatlan. 1x 2x adott jeleket de nem tudom hogy csak beképzelem-e.

2018. ápr. 8. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát találkozzatok, aztán érezd meg, hogy tetszik-e neked.

Attól, hogy valakinek vonzó a személyisége, sok közös témátok van, még egyáltalán nem biztos, hogy az párkapcsolati jellegű.

2018. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 vagy ilyenkor naon konyen alakul ki hasonlo dolog szinte barki irant aki vonzo, enis ua voltam, de nyugi elmulik és rájösz h csak barát-nem biztos de 6 év az picit sok
2018. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fizikailag?Mert az úgy durva lenne. Lelkileg viszont teljesen lehetséges. A szerelmet nem érdekli a korfüggőség; az nem attól függ, hanem az vagy jön, vagy nem. Szóval az belső érzés, nem egy logikai dolog.
2018. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!