Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha beleestem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleestem az egyik osztalytarsamba (lány) aki egy rohadt nagy parasztal jár mögötte kibeszeli stb?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 03:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor rögzítsd videóként hanggal, amikor ezt teszi és mutasd meg a csajnak. Más módszer nincs erre. Egyébként a csajt lehet, hogy akkor se fogja érdekelni, ha ezt prezentálod neki bizonyítékkal :) Vannak idióták ugyanis...
2016. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ja, fölveheted videóra, aztán lehetsz te a fehér páncélba bújt féreg. Ne hallgass az elsőre
2016. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Semmit nem kell tenned, mert semmi közöd a csajhoz.

Ő választotta a srácot, neked semmi közöd ahhoz, hogy mikor és mit csinál. Majd ha rájön, akkor pukkadozhat, hogy ez volt.

Különben is, a legtöbb csaj meg sem érdemli ma már a "áhított védelmet", ugyan is a legtöbb ma már nem ér semmit.

Nagyon nagy részük egy semmit nem értékelő büdös kis ribi.

2016. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első okosat mond.
2016. szept. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia figyelj nem tudom a barátja vagy è a. Lánynak de ha igen akkor maradj is az mert egy barátnőm könnyebben lehet valami több és hidd el ha szélhámos a pasi akkor egy idő után ki fog derülni
2016. szept. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!