Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez, mit tehetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Az utóbbi jó pár hónapban a barátnőm nagyon el van magával, és mindenben az van, ahogy ő dönt. Például egy héten ne találkozzunk, nem kell írnia és nem is fog ,csak flegmán néha egy nap, amikor meg kihozok egy találkozót, akkor pedig agresszív nagyon, és mindenféle sértő dolgot vág hozzám, a sárgaföldig leszid és a többi. Ő nyugodtan fiúzhat, ha én pedig nem írok vissza egyből neki, akkor megfenyeget. Ma is egy lány rám mosolygott, és ő agresszív módra fojtogatott és megkérdezte ki volt az, és akárhányszor mondtam, hogy nem tudom, agresszívabb lett.


Mitől válhatott ilyenné? Régen sem volt annyira különb, de most már túlságba esett. Hogy szabaduljak meg egy ilyen lánytól, hogy ne kerüljek bajba ? Mert azzal fenyeget, hogy feljelent és félek.



2018. ápr. 9. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs mivel feljelentenie akkor nagyon sok esélye nincs. Azt hogy úgy volt ahogy ő állította bizonyítania is kell. Szerintem minnél gyorsabban szakíts vele és kerüld őt ahogyan csak tudod.
2018. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. De attól félek, hogy találna valamit amivel keresztbe tehetne nekem. Az anyukája is többször vádolt engem azzal, hogy volt rajta valami seb és biztos bántom.


Mitől válhatott ilyenné?

2018. ápr. 9. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
sehogy sem tudja rádbizonyítani hacsak nincs róla felvétel , szerintem mindig os ilyen volt de nem mutatta meg ki is valójában nagyon féltékeny de viszont nem tisztel és nem igazságos veled szemben vigyázz vele ha neki szabad akkor neked is ne feledd
2018. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menekülj. Ha feljelent akkor csak a pénz szórják az ablakon. Bizonyítékuk nincs. Plusz ha elmész pszihológushoz, vagy családsegítőhöz akkor azok is meg tudják állapítani, hogy nem veled van a baj, így tényleg semmi fogást nem tudnak majd rajtad találni. De ha ennyire sz@r a helyzet, kérhetsz távolságtartási végzést is. Meg ugye ha bántalmaz téged aminek nyoma marad, az is a te oldaladra dönti a mérleget.
2018. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!