Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utál a barátom exe. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál a barátom exe. Hogyan tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Hosszas lenne kifejteni de a barátommal mikor kavartunk (csokoloztunk), megcsalta az akkori barátnőjét. Én nem tudtam róla hogy van neki és mikor elmondta hogy mivan nagyon kiakadtam. Mondtam neki hogy tegyük elfelejtette ami volt és felejtsen el engem én túl lépek rajta és ne foglalkozzon velem. Végül engem választott a visszautasitasom ellenére ezért nem tudtam mit csinálni mert szerettem, szakított (a mostmár) exevel es máig együtt vagyunk. Nagyon jól érezzük magunkat. De van egy kis bökkenő, utál a lány -mondjuk megértem- de ez nagyon visszaut rám pedig nem érzem magam hibásnak az ügy miatt mert nem tudtam róla mégis én fogom megszivni a levét. Nem tudok nem foglalkozni vele mert bánt. Mit tanacsoltok?

2018. márc. 24. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudnad hogy a baratod csokolozott egy harmadik csajjal is mikozben te mar vele voltal :)
2018. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a kavarós dolog,full komolytalan vagy 😊

Randi már nem is divat???

Fazék felett is tudsz kavarni? Vagy csak egy pasi szájában? Az előbbihez kell tehetség 😉

2018. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!