Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha látok egy srácot az utcán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látok egy srácot az utcán aki az ideálom hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk oda megyek megölelem utána meg a másik irányba elmegyek. Hogy reagálna? Egy ideje ki szeretném ezt próbálni.

Nem is bánnám ha később emiatt összejönnénk azzal a valakivel (de ez már csak ábrándozás😅)

16/l



2018. ápr. 10. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Azért ezt az ölelgetős cucc nem hiszem h olyan jó ötlet 😅

Odamész egy szia aztán megkérdezed a nevét vagy valami és próbálsz egy beszélgetést produkálni

Lehet ez sem a legjobb ötlet de inkabb ez

2018. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak az lenne a gaz, ha pl a fiunak baratnoje lenne:D de en is kivancsi vagyok a valaszokraxd

L

2018. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Én fiúként mondom, hogy egyértelmű lenne, főleg ha nem haveri társasággal vagy, mert ha utóbbi, akkor azt hinném, valami tréfa, fogadás stb és inkább menekülnék :D szóval ha ilyet tervezel akkor csakis egyedül max 1 bnő :D és akkor is rendesen és az ölelés után legalább egy kis beszélgetés hogy legyen idő eldönteni, mit is mondjak, mert hidd el, nem lesz időm hirtelen végig gondolni hogy mi is történt, ha te szó nélkül le lépsz :D 18/F
2018. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez de gyerekes. :D
2018. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annak,hogy odaméssz,megöleled és rögtön elmész nem sok értelmét látom.

Mondjuk nem igazán tudnám mire vélni,ha egy vad idegen oda jön és megölel,ezzel csak kínos helyzetet teremtessz.

Bármilyen formában próbálj meg beszélgetést kezdeményezni.

Mondjuk a helyzettől is függ,de egy :"szia,zavarlak?,van kedved ismerkedni?"

Igazából igyekezz úgy adni önmagad,hogy ne légy faragatlan bunkó.

Nem igazán tudok mit mondani erre,mert még sose szólítottak le utcán,de nyitott vagyok mindenre. Tudom milyen nehéz a kezdeményezés,így átérzem.

2018. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gyerekes, meg persze ha csajjal van nem ölelgetem. Utána fordulnátok ha valaki ezt tenné?
2018. ápr. 10. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:

BARÁTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK ._.

Ez járna a fejemben és egy para mosoly társulna hozzá és hazaáig követnélek ._.

18F

2018. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én biztos meglepődnék nagyon:D Lehet le is sokkolnák:D Tuti megjegyezném a csajt egy életre:D
2018. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztosan utána szólnék, hogy várj már egy kicsit! :) Megpróbálnék beszélgetést kezdeményezni ha benne van akár egy kávéra vagy egy pizzára meghívni. Kívancsi lennék a lányra.
2018. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!