Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy a francba szólítsam le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba szólítsam le a fiút, akit kedvelek? 15/l Milyen indokkal menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác, évfolyamtársam, egy angolcsoportba járunk. Nagyon csípem, szívesen megismerkednék vele, de vagy a haverjaival lóg, vagy nagyritkán egyedül ül a padban és tanul. Milyen indokkal mehetnék oda hozzá, amiből beszélgetés is lehetne? Hülyén hangzik, de tudtok valami dialógust leírni, hogy mit mondjak neki? :D
2016. febr. 23. 19:39
 1/2 anonim válasza:
igazából m1, örülni fog már szimplán annak is hogy oda mentél, persze ha ő is csíp téged, megkérded tőle miujs? vagy valami aztán majd gyün az magától. Minél jobban görcsölsz azon miről beszélhetnél vele, vagy mit mondhatnál neki vagy akármi annál jobban nem fog semmise eszedbe jutni és csak szarabb lesz :D
2016. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fuuuuu! Nekem is évfolyamtársam tetszik, akivel szintén angol csiportba járok eggyütt. Nekem mindig egyedül ül és tanul és szintén 15 vagyok! De am foggalmam nincs. De komolyan... Szal ez engem is érdekel!
2016. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!