Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már olyan aki megcsalt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan aki megcsalt a barátnője, visszafogadta és utánna többet nem történt meg?

Figyelt kérdés
Lefeküdt a barátnőm egy másik fiúval. Nagyon könyörög nekem, hogy szeretné folytatni, mert rájött, hogy mással nem érzi olyan jól magát, mint velem. Én szeretem, ő is szeret, de attól félek, hogy újra megtörténik. Mi a tapasztalatotok? Érdemes visszafogadni, vagy nem? 21/F
2018. ápr. 18. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem,ha szereted akkor ezt a választ már te is tudod,+te ismered a legjobban,hogy megtenné-e újra vagy nem.És eleve lehetett valami indoka is ha azt mondod,hogy közben meg szeret.Mondjuk szakítás volt? Akkor simán visszafogadhatod. Nem tapasztalatból mondom csak én így gondolom. :) 13/L
2018. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt egy kis szünet utánna, de kapcsolatunk alatt tette meg. Megbeszéltük a hibákat, úgy gondolom, hogy ki tudnánk javítani őket. De arra lennék kíváncsi, hogy azért mégis, ha megtette akkor hajlamos rá, vagy csak ez egyszeri alkalom volt?
2018. ápr. 18. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megtette, akkor később is hajlamos lehet. Ez nem nevezném hűségnek.
2018. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát őszintén mi honnan tudnánk azt,hogy mi a jelleme ha nem ismerjük te ismered.Szóval nem tudom,hogy ismered-e azt akivel lefeküdt,de ha igen akkor meg kéne figyelned a kapcsolatukat,és ha azért elég szoros akkor azért több esélye van arra,hogy megteszi,ha olyan lenne.
2018. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most nem azért, de nehogy már azon legyél fennakadva, hogy vajon később is megteszi-e. Nem elég, hogy egyszer megtette? Perceken keresztül eszébe se jutottál neki, miközben mással csinálta, de ha eszébe is jutottál, nem állt le. Megalázott, belédrúgott. Mi a szart akarsz tőle? Hogy tudod szeretni azt az embert, aki ezt tette veled? Nem őt szereted, hanem azt, akinek hitted. Engedd már el, ennél jobbat érdemelsz.
2018. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretne nem tett volna ilyet. En sem tettem meg a baratnommel amikor egy top modell alkatu csaj rammozdult. Felizgatott es jol megdugtam a baratnomet :D de nem ot mert mind vegig o jart az eszembe hogy o meg szebb es ha haza megyek meg is mutatom neki. Es kepzeld en raadas ittas is voltam. Szoval az se kifogas hogy ittasan konnyebb megcsalni mert nekem is vegig eszembe volt a parom akivel 4 eve vagyok eggyutt es tokeletes a parkapcsolatunk. En ugy gondolom hogy ilyen helyzetek mikor felizgat egy csaj egy szorakozohelyen jot tesz az egyutt letunknek a baratnommel mert olyankor o sem szokott panaszkodni es mind ketten nyugodtan megbizunk egymasban es fel sem merul a megcsalas lehetosege.
2018. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!