Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy srác az osztályban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az osztályban, aki tetszik, de barátnője van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Idén váltottam sulit, es teljesen idegen emberek közé kerültem. Az osztály nagyon hamar meg kedvelt, páran szerelmesek is lettek belém. De nekem csak egy fiún jár/járt az eszem. A srácnak valószínű, hogy tetszem, 1 mert sokan mondták nekem hogy "tuti bejössz neki" 2 rajta is látom hogy érez valamit. Mindíg poénkodik, meg csomószor néz,piszkálgat, meg keresi a társaságom. Egyszer el is hívott valahova. De én nem mentem, mert más dolgom volt. Aztán lett egy barátnője idősebb.Tudni kell a srácrol,hogy sok barátnője volt már, és viszonylag hamar váltogatja őket. Tudom nem kéne belemennem a "csapdájába" de már késő. Nem bírom kiverni a fejemből. Aztán egyik nap barátnőm megkérdezte tőle hogy tetszem-e neki, és ő azt válaszolta, hogy barátnője van, de én jól nézek ki.(amit írt abból ez volt a lényeg,nem írtam le a teljeset, mert az nem lényeges csak két dolog: szerinte jól nézek ki, meg hogy barátnője van) BARÁTNŐJE VAN!!!! De mégis néz órán mosolyog rám, foglalkozik velem, stb. Nem értem. Mindenesetre nagyon rossz tudni, hogy ő már foglalt. Adnátok pár tippet, hogy hogyan szerzhetném vissza? Vagy hogy hogyan legyek a hozzá "nagyon közeli" személy.

2017. okt. 25. 17:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
71%
Legyél a kur-vája.
2017. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az a baj, hogy ha még dobja is miattad a jelenlegi barátnőjét, aztán majd jön egy másik csaj, aki szerinte jól néz ki, és majd veled is ugyanezt fogja csinálni, hogy együtt jártok, de másokkal flörtöl, másokra mosolyog stb. Ezt szeretnéd?


Amúgy nem a felnőtt kapcsolatokba való a kérdésed, hanem a tinibe.

2017. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj át a tini kategóriába!
2017. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, elírtam hogyan kell megváltoztatni a kategóriát?
2017. okt. 25. 17:13
 5/13 anonim válasza:
54%
Első vagyok. Megfontolod a tanácsom?
2017. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogyan változtassam meg a kategóriát?
2017. okt. 25. 17:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves első. Köszönöm válaszod, de nem hiszem hogy erre kéne folyamodnom.
2017. okt. 25. 17:17
 8/13 anonim válasza:
7%
Vegyél gerincet! Most akciós az Erkölcsrendészetnél.
2017. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Dobj fel magadról egy egészalakos képet ide.
2017. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
"nyenyenye gerinc blabablabla" ISTENEM... Megnézném ezt a sok hibátlan jellemet komolyan mondom. Olyanok vagytok mint a sok bigott mélykeresztény pap akik titokban kisfiúk kukiját cibálják a gyóntatófülkébe. Hívjátok az erkölcsrendészetet! :) Gyökér banda
2017. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!