Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 3. évfordulóra kézzel készítet...

3. évfordulóra kézzel készített ajándék ötlet férfinak?

Figyelt kérdés

Természetesen én ismerem, csak inspirációt várok azoktól, akiknek van ötletük.


Amit a páromról tudni érdemes:

-28 éves

-romantikus alkat

-könnyen meghatódik

-szereti a kézzel készített ajándékaimat és nem műmosollyal dobja a szekrény aljára :DDD


Tavaly pl. egy nagyobb követ kapott aminek az egyik felére magunkat rajzoltam le, a másik felére pedig azt a verset írtam rá, amit akkor mondott el nekem, mikor még csak udvarolt.

Én pedig kaptam már picurka kaktuszt szemekkel, mert az volt a kedvenc matricám messengeren amit mindig küldtem neki. :) Közös fotómontázst is kaptam már keretben stb.


Tortát biztosan sütni fogok, azt már ki is választottam, de szeretnék valami maradandó emléket is.


Előre is köszönöm az ötleteket, természetesen én is keresek, nem csak tőletek várom. :)



2016. aug. 23. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Kézimunka? Jó ötlet, azt minden férfi szereti...
2016. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az nem csak ünnepnapokon van (nálunk legalábbis). Sajnálom ha nálatok évente csak egyszer jön össze. :D

Valamint nem is maradandó dolog.


Lehet hogy flip book-ot csinálok, nem tudom mi a magyar neve.

2016. aug. 23. 23:17
 3/5 anonim válasza:
100%

Az én párom is nagyon szereti a kézzel készített ajándékaimat és én ezeket adtam neki, hátha tudsz belőlük ötletet meríteni :) :

-festettem egy képet a kedvenc állatárol (szerintem elég béna lett, de ott lóg a falon)

- Vettem egy dobozkát amit utána megcsináltam kicsit kalózos feelingüre, ami neki azért volt hasznos mert szereti ékszert hordani, de lehet hasonlót kesziteni óra tartónak vagy nyakkendő tartónak.

-egy üres könyvet vettem aminek a "Kalandjaink könyve" cìmet szenteltem (a FEL című meséből ismerős lehet) és tele raktam képekkel, közös emlékekkel, pici rajzokkal, belépőjegyekkel ahol együtt voltunk stb... (ez tetszett neki a legjobban)

- Rajzoltam neki közös dolgokrol. Meg lerajzoltam magunkat bekereteztem és azt.

- Vettem egy egyszerű párna huzatot és anyukám segítségével varrtam rá neki egy egyedi mintát meg magamnak is és nagyon jól mutat a kanapén az a bizonyos egyen dísz párna.

- kuponfüzet! :D Kicsit gyerekes elsőre, de amugy nagyon vicces és aranyos dolog is :)

Jó pofa dolgokat lehet kitalálni. Én olyasmiket írtam, hogy, ételkupon, filmnézős kupon stb stb...


Most elsőre talán ennyi, ha eszembe jut valami akkor leírom, remélem ihletet nyersz belőle :) De amúgy a flip book is jól hangzik!

2016. aug. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%

"Sajnálom ha nálatok évente csak egyszer jön össze. :D"


Kérdező, mekkora oltás =D =D =D

2016. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a sok ötletet :)

A Felből a könyvet én is tervezem egy ideje. :D

2016. aug. 25. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!