Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom a féltékenységre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal és nyíltan megmondta nekem, hogy tetszik neki egy másik lány, de komolyabb érdeklődést nem mutat felé.

2018. máj. 6. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Van okod..Tetszik neki egy másik lány,Rajtad Kívül másra is verheti (arra aki neki tetszik)

...Nehogy az legyen hogy a hátad mögött fog vele taktálni.

2018. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, de most mit csináljak? Ezért szakítsunk? Számon kértem már érte, de azt mondta, hogy ha ő kellene neki, akkor vele lenne. Olyan kapcsolatot szeretnék, ami felől nyugodt lehetek, mert egyikünket se érdekli más. De rajta látom, hogy tetszik neki.
2018. máj. 6. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Háá egyenlőre még ne szakíts vele..Csak annyi hogy legyél óvatos,figyeld a pasid-vizelkedését,és ha lehet akkor tudd meg hogy ki is az a lány aki tetszik neki.. (Légy Sherlock Holmes :D )
2018. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki az. Jól ismerem.
2018. máj. 6. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhá :D akkor meg legyél óvatos,nehogy összejöjjenek..elvégre nincs lehetetlen,csak tehetetlen...Sok ilyen eset van hidd el..Énis ismerek jópár embert a környékről,akik egybevannak mind szép és jó,de azért a férfi mégis más csajjal kavar,pedig házasok...És ez a sztori forditva is van..A férfi hűséges az asszonyhoz,de a nő mégis a háta mögött kavar..Ezzel csak azt akarom neked elmagyarázni hogy vannak ilyen esetek..Résen kell lenned..
2018. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még azt az egyet nem értem,hogy nyíltam a szemedbe megmondja hogy hallod kicsim nekem tetszik ez a lány..Elég ostoba lehet a pasid ha ezt így megmondta..Hiába őszinte..Néha az őszinteség rosszabb mint a hazugság..
2018. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Haha,ismerek olyan csaladot,ahol a pasi bevalott ilyet,megse mentek szet.Mar reg mast kefelt volna ha nem ot szereti.
2018. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amennyire én látom mindig tetszik valaki a pasiknak, és ne mond neked nincs olyan pasi akire nem azt mondanád hogy nem helyes vagy nem vicces vagy bármi ami szimpátiát hoz ki nálad. A lényeg az hogy szeretni más. Az nem csak tetszés kérdése. És ha neki te kellesz akkor nem feltétlen ad okot arra hogy megcsal majd vele. Másrészt ha tudod is és elmondta akkor nem hiszem hogy megcsalna vele majd. A nagy baj akkor van ha titkolózik.
2018. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!