Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párszor megfogtam a seggét és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párszor megfogtam a seggét és a mellét (kicsit csak) és nem zavarta akkor lehet hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Tehát, párszor megfogtam egy csaj barátom seggét aki bejön és még kicsit hozzáértem a melléhez is de nem is zavarta inkább csak mosolyogva rám nézett. Ez jelentheti hogy tetszek neki?

2018. máj. 8. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy olcso aru, par meneten kivul nem sokra alkalmas
2018. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég primitív viselkedés de jelentheti azt is..de azt is hogy nem akart jelenetet rendezni egy ilyen kis semmiség miatt.
2018. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez csak annyit jelent hogy K.
2018. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok a K-k, ők csak pár menetre mennek azt utána jön egy másik bika.
2018. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért fogdosod random lányok mellét/seggét? Oké, hogy ő nem szólt rá semmit, de lehet, hogyha mást fogdosol csak úgy, akkor leüt, megjegyzem: teljesen jogosan.

És nem, ez nem jelenti azt, hogy bejössz neki, lehet, hogy csak simán tűri, hogy fogdosod, vagy esetleg fél tőled, és nem mer szólni, hogy ne fogdosd. Vagy az az opció, amit az előttem szólók írtak.

2018. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ismerem a csajt.
2018. máj. 9. 07:22
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

ti rohadtul nem tuttok semmit a lanyokrol... miert kell mindenkit lekvazni? sztem nem az hanem a pasi nyomul

14l

2018. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Uuu bocsi, szóval most 14 évesen azt mondod, hogy ezt normális esetben hagyni?

(...amúgy nem igazán vagyok idősebb nálad, 15/L)

2018. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*hagyni kell

/A kell lemaradt

2018. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha egy lány hagyja, hogy egy random srác (aki nem a barátja) fogdossa, függetlenül attól, hogy ismerik-e egymást, az sehogy se normális. Úgyhogy a legnagyobb valószínűséggel K., vagy annyira alacsony az önbecsülése, hogy úgy érzi hagynia kell mert nálad jobbat nem talál.

Mondjuk ha számodra ez a megszokott társkeresési forma, akkor azt mondom összeilletek...

2018. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!