Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párom nem éppen tini,23, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem éppen tini,23, de ingerküszöbe alacsony, mindenen feltudja húzni magát. Másnak volt hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Párom nem éppen tini , 23 , de ingerküszöbe alacsony , mindenen feltudja húzni magát , szóltam is róla hogy ez nekem nem jó , kellemetlenül érzem magam mikor csapja az asztalt vagy vagdalózik , legutóbb a körömolló hollétén. családja mellet vagyunk éppen , és legelső perctől kezdve gyárban innen távol akartam volna dolgozni , de halgattam rá és maradtunk,a mit azóta megbánt , elméletben... de nem magától jött rá erre , szóval a szavaimat hallom vissza. Sokszor jáccik , gyakorlatilag vagy tableten és laptopon , vagy filmnézés eggyüt és akkor is tableten , én meg nem értem hogy most nézi-e a filmet ,vagy kell neki nézni és jáccik plusszba. Grafikus egyébként de idősebb vagyok 5 évvel. Nem értem miért csinálja , kapcsolatunkat sodorja veszélybe az ingerültsége , nem köthetem vele össze az életem így.


Másnak volt hasonló tapasztalata?

Illetve ez mivel kezelhető ?

Nem veszi komolyan amit mondok :( úgy érzem nem vagyok neki fontos.



2018. máj. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

28 évesen egy 23 éves kisfiúval vagy. Mégis mit vársz? Hogy majd felnőtt módjára fogja megoldani a dolgait?

Vannak ilyen emberek egyébként , nekem volt egy ilyen fiú az életemve hogy tiszta ideg beteg volt de nekem tetszett mondjuk szerintem én egy apát is kerestem meg egy férfit is úgyhogy talán ezért szerettem hogy kicsit erőszakos mert biztonságban éreztem magam. Hosszabb távon nem tudom működött e volna.

18

2018. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Aki alapvetően ilyen típus azzal már sok mindent nem lehet kezdeni. Ha nagyon szerelmes beléd max akkor változtatna bármit is, de jellemzően aki ilyen 20 éves korában az ilyen lesz 70 évesen is.
2018. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eslő komemntelőnek.

Én vagyok az idősebb , és ő 23 éves nő .

már bocs....


Érdekesség a többi olvasónak, az anyós is ilyen ha nem müködik minden ahogy ő akarja.

2018. máj. 8. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
És minek vagy egy hülye hisztérikával? Nincs normális a maradék cirka 5 milliárd nő között?
2018. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy TSUNDERE
2018. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elvittem otthonról és beszélgettünk...

TSUNDERE dologra rákerestem, aranyos , köszönöm , ő cuki volt de most ingerlékeny.

Még nem értem őt... de többet megyünk el sétálni.

Sok hasonló eset hogy a családja érzelmileg terorizálta és ezért az ingerlékenység , ujra itthon...

2018. máj. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!