Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zab helyett reggelire milyen...

Stevy kérdése:

Zab helyett reggelire milyen más szénhidrás forrást használhatnék amelynek ugyan úgy alacsony a GI-e, és hasonló a felszívódási sebessége?

Figyelt kérdés
Tömegnövelő étrend, 100g zab reggelire, mellé egy adag fehérje por összekeverve. Királyok reggelije, ezt eszem már nem tudom mióta és lassan már nem vagyok képes legyúrni, rosszul vagyok már tőle. Változtattam a fehérje ízén de úgy tűnik, hogy nem számít. Tudom, hogy ez az a reggeli amivel legjobban indul a nap a testépítők számára, de már nem tudom tovább ezt tolni reggelire. Arra gondoltam, hogy a fehérjét ugyan úgy meginnám, viszont a szénhidrátot nem tudom, hogy miből tudnám bevinni ami ugyan olyan jó lenne mint a zab. Előre is köszi a válaszokat, segítségeket!
2016. jan. 15. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Köles. Mondanám az árpát,babot, de azzal sok a pepecsmeló
2016. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!