Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ha néha megnezitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha néha megnezitek a szociális média oldalakon mint pl Facebookon, instagrammon az ex barátnőtöket, az mit jelent?

Figyelt kérdés
A barátommal már túl vagyunk az,,exeink'' témán. Azt mondta az utolsóval szakított, mert kiábrándult belőle. Láttam, hogy megnezte ezt a lányt nem olyan régen a neten.. Ez jelent valamit? (hozzáteszem, higy azt mondta senkivel nem volt ilyen jó, és mély kapcsolata, mint velem)

2018. máj. 13. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért nézegeti, mert kiváncsi rá, hogy van-e valakije az exének. Kezd téged megunni és visszavágyni az exéhez. Ennyi.
2018. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én is azért szoktam megnézni az adatlapját mert kiváncsi vagyok hogy van e valakije
2018. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiába van vége, azért együtt voltak egy jó ideig és ha szar kapcsolat is volt azért megszokta hogy ott volt és hiányzik neki. Elfog múlni amint veled is elég időt tölt.
2018. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem szokott jelenteni semmit, néha bedobja a Facebook őket, olyankor valamilyen szintű kíváncsiság rávesz, hogy rámenjek a profiljukra, de ez teljesen normális. :)
2018. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kíváncsi, szerintem nem kell ezen hüledezni, néha én is megnézem az exem profilját puszta kiváncsiságból
2018. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
néha azért néztem meg, mert én hagytam el és emiatt lelkiismeretfurdalásom volt, és vártam, hogy legyen valakije utánam. Tehát sokféle oka lehet a dolognak.
2018. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat :) aludtam egyet a dologra, rájöttem, ha lenne jelentősége, akkor úgyis kibukott volna.. De semmi jelét nem mutatja annak hogy őt szeretne, úgyhogy gondolom kíváncsi, vagy aggódik ő is..
2018. máj. 14. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
2 és fél éves kapcsolatom van. Előtte 1 fiúm volt még. Minap láttam, végre lett barátnője. Ciki nem ciki végig néztem az exem barátnője összes képét. Hogy miért? Mert kiváncsi vagyok. Unokatesóim képeit meg adatlapjait is szoktam nézegetni. Most akkor velük is össze kéne jönnöm? Nyugi szerintem csak ő is unatkozott mint én szoktam és jó olyankor emberek életeit kukkolni a facebookon.
2018. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, igaz én lány vagyok.
2018. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!