Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy lány és én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és én is neki. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg hogy tényleg tetszem neki tegnap mondtak a baratai hogy mondjam el neki és elmondtam és azt válaszolta hogy én is bejövök neki és aztan mondtak hogy akkor kerdezzem meg hogy lesz e a barátnőm és azt mondta hogy igazából igen de mégse mert még nem ismerjük annyira egymast és hogy legyünk barátok aztan egy kis idő után meglatjuk mi lesz. De viszont elotte délután valamivel kapcsolatban én írtam hogy annyira nem ismerem ot mert kerdezett valamit hogy tudom e és akkor mondtam tehát gondolom ezért valaszolt így van még esélyem?

2018. máj. 15. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugy erti, hogy nagyon tetszel neki, de ahhoz, hogy a baratnod legyen, meg akar ismerni teged. Hivd el randira.
2018. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt ebben reménykedem csak egyik osztálytársam azt mondta hogy nincs esélyem de az hülyeség mert mondta a lány is
2018. máj. 15. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy fiam..
2018. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!