Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg annyira furcsa vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira furcsa vagyok azért, mert még soha nem volt egyetlen kapcsolatom sem, és mert sosem voltam szerelmes, és nem is tetszett soha senki? Emiatt kevesebb vagyok? Van esélyem, hogy ez megváltozik? 16/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy sosem voltam szerelmes, soha nem tetszett senki - se fiú, se lány -, ezáltal sosem volt kapcsolatom. Pár napja a belül szőke osztálytárnőim hangosan beszélgettek a fiúkról, és, hogy nincsen senkijük. Amikor mondta, hogy már xy hete nincsen senkije, én bevágtam, hogy nekem meg még sosem volt, és nem értem, miért kell feltétlen valaki. Náluk tényleg napi szinten a fiúkról megy a téma, ezért kezdett idegesítő lenni. Amúgy nem gonosz lányok, szimplán ostobák. Na de, a lényeg, hogy nem tőlük hallottam az évek során, hogy milyen furcsa vagyok ezek miatt. Az előbb említett egyik lány még mondta is, hogy 14 évesen már volt barátja, meg mit tudom én miket mondott még. Az egyik osztálytáram 14 éves, ő a legfiatalabb, és még szerinte is furcsa, bár hozzáteszem, azt hittem 16 vagy 17 éves, úgy öltözködik, és olyan alakja van, és úgy is él, mint egy "vérbeli" tinédzser.

Nem vagyok ronda, viszont pesszimista, és "néhány" ember szerint szerény, és anno mondta a pályaválasztási tanácsadó, hogy az önértékelésem a béka se**e alatt van (ezt így, ezekkel a szavakkal). Az +65 év feletti idős bácsik szoktak bókolni, sőt, valaki még házassági ajánlatot is tett, ha elválna a feleségétől... Ebből az jött le, hogy annyira rossz nem lehetek külsőleg.


Hogy lehetek ennyire nem normális? Anno általánosban azt hittem, kicsi vagyok még, majd jön, hogy tetszeni fognak a fiúk, vagy a lányok, de a havibajommal ellentétben (ami mostanság szintén nincs) nem akart jönni. Olyan zavaró, és olykor zavarba ejtő is egy kicsit, hogy szó szerint fapofával kérdezem, mégis mi xy-ben a helyes, amikor mutat nekem pl a padtársam egy fiúról képet.


Óvodás korom óta arról álmodozok, hogy megtalálom a páromat, a társamat, egy életen át, akár házasság nélkül is, de együtt leszünk, stb, mind a mai napig. Bárkivel, csak azért nem jönnék össze, mert én csak komolyan kezdenék párkapcsolatba, mert nekem nem játék lenne, ami hozzátartozik a kamaszkorhoz. De könyörgök! Ha így folytatom, nyugdíjas koromba se leszek sehol!


Szerintetek menthető vagyok még? :/



2018. ápr. 21. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet hogy csak későn érő típus vagy. Emiatt nem érdemes paráznod. :)
2018. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 17l vagyok és ugyanez :D szerintem meg nagyon fiatalok vagyunk
2018. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még leírni, hogy magamat fiú ügyekben, amikor belegondolok, szemét alaknak gondolom magam, de nem azért mert ennyire késő érő típus, vagy csak simán örökös egyedülálló vagyok, hanem egy bizonyos más ok miatt is, amit itt, így nem fejtenék ki. Lehet, hogy ennek is van köze a problémához?
2018. ápr. 22. 00:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még senkim 16 évesen csókolóztam először de ha az a fiú nincs akkor a mai napig nem csókolóztam volna. Egy fiú sem jön be , néha kezdem azt hinni leszbikus vagyok. De sosem tudtam volna elképzelni hogy barátom van járok hozzájuk meg stb áhh kizárt dolog!

18

2018. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mennyire kerülnek a fiúk? Félnek tőled?

Azért nem volt kapcsolatod mert nem akartál, vagy mert nem volt alkalmad?


Lehet hogy senkit nem engedsz közel magadhoz, vagy ,,rosszul" bánsz a fiúkkal ők meg emiatt nem próbálkoznak:) Neked meg így mindenki távolságtartó marad, mert nem engedsz közel magadhoz senkit és így nem is szeretsz meg igazán senkit:)

2018. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 C0r3 válasza:
75%

Oh well, figyelj én 20évesen fiúként soha sem voltam még szerelmes, közel sem voltam hozzá. Lányt se találtam, aki tetszene, csak olyanokat, akiket szépnek találok. De ők sem tetszettek igazán.


Szóóóóóval ne gondold hogy egyedül a te problémáid ezek. Én a fél életem álmodozással töltöttem szóval tudom mit érzel XD Képzeld el, ahogy ülök az egyetemi óráimon és azon gondolkozok, hogy milyen menő lehetne ez az élet. Aztán valamilyen oknál fogva soha nem jutok el addig, hogy olyanná tegyem az életem. Gondolom ismerős.


Ezzel a sok hülyeséggel amit az osztálytársaidtól hallasz ne foglalkozz. Te jobb akarsz lenni mint az átlagemberek. Én mindig igy (nincs hosszú i ezen a szar külföldi billentyűzeten LOL) gondolkoztam. Ők könnyen adják magukat, de neked nem kell ilyennek lenni. Te vágyhatsz többre, jobbra, nem baj ha nem találsz olyan srácot, aki ezt az elképzelést képes valósággá tenni számodra. Ők meg megelégedhetnek a menő gyerekekkel, akiknek 100as IQja is alig van, felszinesek mint a rohadt élet. :D Nem leszel ettől kevesebb egyáltalán.


Abszolút menthető vagy.

(20F voltam)

2018. ápr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjon meg senki a válaszomon, de


Szerintem az én korosztályom volt az utolsó, aki még az okostelefonok és az internet befolyása nélkül nőtt fel valamilyen szinten.

Nekem tetszettek fiúk, mindig oltári szerelmes voltam, persze csak plátói szerelmek voltak, mert ahhoz, hogy elmondjam vagy lépjek beszari voltam.

Aztán volt két fiú akiknek én is tetszettem, akkor körülbelül 13-14 éves lehettem. Fiatalok voltunk, nem történt egyikkel sem semmi. Aztán 16 évesen nagyot változott a világ. Megismertem egy nálam 2 évvel idősebb ,,menő srácot". Jóban lettünk, renegeteget sétáltunk meg hülyéskedtünk együtt, ami odáig vezetett, hogy végül vele vesztettem el a szüzességem és fél évig szexkapcsolat volt köztünk, majd mivel ő kapcsolatot nem akart, én már mellette is tartottam más fiúkat, randizgattam stb.

Faltam a fiúkat nagyon sokáig. Megfelelési kényszerem volt saját magamnak. Ha nem foglalkozott velem senki, magányosnak éreztem magam, akartam, hogy törődjenek velem, akárcsak szex formájában is. Nem feküdtem be mindenki alá, de ezt a részét a múltamnak szégyellem.

Egyáltalán nem vagy elkésve, ráérsz még a fiúkkal foglalkozni. Majd belép az életedbe valaki, aki mindent megváltoztat.

Elég hosszúra sikerült már így is, de elmesélem az ,,álomsztorim". :D

14 évesen szerelmes voltam egy fiúba. Más iskolába járt, suli után képes voltam buszra szállni és menni egy kört, hogy lássam őt a buszon. Néha-néha hülyéskedtek velünk a haverjaival. Szívecskébe véstem a nevét a buszvég falán stb.

De nem léptem, semmit...

És most itt vagyok 8 évvel később, külföldön élek, egy több lakásos házban, ahol van egy nagy közös helység illetve közös erkély. 3 hónapja hazaestem este 11kor a munkából és itt ült az erkélyen.

Elkezdtünk beszélgetni és elmondtam neki, hogy nagyon tetszett annó.

Azóta mindennapunkat együtt töltjük. Együtt vagyunk, a jövő hónapban összeköltözünk és úgyérzem végre valaki teljes szívéből szeret.

Úgyhogy van remény, csak hinni kell benne. :)

2018. ápr. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Addig örülj. :( Legalább nem voltak mèg fájdalmas szakításaid,szívfájdalmaid. Ráèrsz. Majd ha lelkileg megèrsz rá, rád talál a szerelem, be fogod vonzani!
2018. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Öö én 21 voltam mikor szerelmes lettem először. Akkor csókolóztam szexeltem először. És? Kit érdekel? :DD


Nekem ez így volt tökéletes.


Ne izagsd magad. Majd jön az erzess mikor nem számítasz rá. Meglatod

2018. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Több, mint egy éve volt az a kérdés. Deeeee. Semmi baj nincs veled
2019. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!