Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális a kapcsolatuk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Az unakatesóm 2 éve jár egy lánnyal. Ő 17 éves a lány csak 13. Ezt még úgy ahogy el is tudnám fogadni, de folyamatosan olyanokat mond a lánynak hogy "Egy tizesért belöknélek a csatornába" "Ha még egyszer beszólsz kést döfök a hátadba amíg alszol". A lány erre úgy reagál hogy pofonvágja vagy belerúg. De fél perc múlva már röhögnek. Viszont mi egy hívő család vagyunk és nem szoktuk meg az ilyen viselkedést. Más is csinál ilyeneket a párjával?
2018. máj. 27. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bolondok xd


Az hogy " hívő család " vagytok.


Látod? Mások nem hívők, mégsem égnek el a pokol oltárán amigo :)

Szerintem ne foglalkozz másokkal...

Majd ha tényleg kést b_a_s_z @ hátába, akkor se foglalkozz vele, arra ott a police :D

2018. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez poén, akkor jó arcoknak tűnnek, bár elég csúnya. Szóval remélem, hogy poén.
2018. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább az a nem normális, hogy a srác 15 évesen össze jött egy 11 éves kislánnyal,aki egyébként még mindig gyerek, és ez elég bizarr.
2018. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Gondolom ha a srác 15 éves lett volna a csaj meg 11 akkor nem jottek volna ossze de nem azt kell nezni most hogy osszejott volna e a pali vele 15 éves létére a 11 eves lannyal, hanem hogy most a lány 13 éves a fiú még 17, én azt tudom mondani erre az egeszre amugy hogy 4 év nem sok alláírom DE ebben a korban még igen. Szerintem poén viccesnek tunnek amugy😂
2022. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!