Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha folyamato...

Mit jelenthet az, ha folyamatosan azt álmodom, hogy a szüleim elválnak, és általában új kapcsolatuk is van?

Figyelt kérdés

Hetente legalább kétszer van ilyen álmom. Először arra gondoltam, hogy egy belső félelmet élek így ki, hiszen régen nagyon tartottam ettől (gyanúm is volt, hogy megtörtént, de végül nem bizonyosodott be). Viszont mostmár máshogy kezelném azt is, ha ez bekövetkezne, úgyhogy már csak idegesítenek az ilyen álmok.

A legrosszabb benne az, hogy a válással veszekedés is jár, de nem a szüleim veszekednek (ők az álmomban mindig boldogok és természetesnek tartják ezt), hanem én kiabálok valamelyikükkel.

Egy ilyen álom után általában fel is ébredek éjszaka.

Mit jelenthet ez és mit tudnék tenni azért, hogy megszünjön?


18/l



2018. máj. 12. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán dühös vagy a szüleidre, mert folyamatosan bizonytalanságban tartanak.


Hogy megszűnjön az álom, talán azt tudod tenni, hogy megbeszéled a szüleiddel. Hogy mi lesz veled, ha különköltöznek.

2018. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, nem fognak se válni, se különköltözni. :)
2018. máj. 13. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor úgy érzed, miattad van a veszekedés. Lélekben elváltak a szülők, de még sincs változás. Úgy érzed útjában vagy a szüleid boldogságának.


Beszélgess erről a szüleiddel. Ha megbocsájtasz magadnak nem lesz több ilyen álom.

2018. máj. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!