Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lány 36 éves férfi?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 36 éves férfi? Hozzá költöznétek?

Figyelt kérdés

Apum nem él, anyámmal szörnyű a kapcsolatunk. Csak nyári szünetekben vagyok otthon (Debrecen) amúgy Budapesten vagyok koliban. Lassan itt a nyári szünet és nem akarok haza menni. Anyámnak mondtam, hogy valószínűleg nem megyek haza. Örült neki, nem is kérdezte, hogy hol leszek mi lesz velem, csak az érdekelte, hogy ugye nem költözök haza szeptemberben sem és ugye kapja utánam továbbra is a családit meg az özvegyit.

Kb egy éve pénzre volt szükségem és egy nagyon rossz embertől kértem kölcsön. Nagyon rossz társaságokba keveredtem. Ő segített. Fizette ki a tartozasaimat, ő segített ha megszorultam. Sok időt töltünk együtt, párszor nála aludtam már.

10 hónapja ismerem. Szerintetek?

Igazából nincs köztünk úgy semmi. Mármint nem feküdtem le vele.

De pár csaj lehulyezett a kolivan, hogy csak azt akarja, megdug aztán kirak stb stb 10 hónap alatt már megtette volna, nem?



2018. máj. 27. 19:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
Nem normális ez a kapcsolat.
2018. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Ha akarnál sem költözhetnél hozzá. 18 éves korodig - hacsak anyud jogi úton le nem mond rólad, köteles vagy a szüleid házában élni, hiszen ő a hivatalos gyámod. Ha lemond rólad, akkor sem kerülhetsz ahhoz a férfihoz, mert a hivatalos eljárás az, hogy ilyenkor árvaházba kerülsz és az állam lesz a gyámod. Innen tud téged kivenni az a férfi, már ha szintén jogi úton bebizonyosodik, hogy alkalmas az apaságra. Tehát a mostohaapád lesz.


Hozzátenném, hogy 16 éves létedre hihetetlenül naiv vagy. Valóban csak meg akar dugni téged. Ő a türelmesebb fajta, aki képes várni 10 hónapot, hogy elhitesse, hogy szerelmes beléd.

2018. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Az egy dolog, hogy anyáddal nem normális a kapcsolatod.

De ettől még lehetnél okos! Fordulj a gyámhatósághoz. A családi támogatás meg az árvaellátás NEKED járna.


Ha normális a pali, ne használd ki. De tégy a saját belátásod szerint.

2018. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem szerelmes belém.

Amúgy a kutya nem nézi hol élek. Augusztus óta nem voltam otthon. Téli szünetben is nála voltam.

Ha nyári szünetben nem megyek haza azt ki ellenőrzi?

A koliból kiköltözök anyám meg senkinek nem fog szólni, hogy nem mentem haza. Örül neki.

2018. máj. 27. 19:53
 5/18 A kérdező kommentje:
Kihasználni nem akarom. Árvaságit kapok, anyám utánam kapja az özvegyi nyugdíjat, amíg én kapom az árvaságit. Plusz dolgozok is. Tehát nem ő tart el.
2018. máj. 27. 20:03
 6/18 anonim ***** válasza:
A lányhoz hozzáköltöznék de a palihoz nem 😅😀😅😀😅😀😅
2018. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Én hozzá költöznék. Talán jó pótapád lesz. Ha meg több alakul ki köztetek, akkor meg mi van?
2018. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez nem jó így :/

Nagyon bánni fogod pár év múlva , hidd el :/

Ki ne akarna egy 16 éves csajjal együtt lenni?

Ha van pénze, ráér megdugni téged. Szóval....

Ne bízz benne kérlek...

Ha tényleg nem keresnek, kitudja hol fogsz kikötni, egyedül , rossz helyen :/

Legyen kis eszed csajszi 😔 :/

2018. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor lakjak nyáron az utcán? Haza nem akarok menni, a diákmunkát sem akarom itthagyni. Szeretem és jól fizet.

Amúgy ha megakart volna dugni már megtette volna.

Ha próbálkozna és nem akarom, leállítom. Nem beteg aberrált ember, nem fog megölni n

2018. máj. 27. 20:46
 10/18 anonim válasza:

Szerintem se lakj a ferfival csak kihasználna..

El tudsz menni egesz nyarra dolgozni pl. a Balatonra..ott adnak szallast valahol kajat is csak dolgozni kell nyilvan:)

2018. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!