Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lány 36 éves férfi?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 36 éves férfi? Hozzá költöznétek?

Figyelt kérdés

Apum nem él, anyámmal szörnyű a kapcsolatunk. Csak nyári szünetekben vagyok otthon (Debrecen) amúgy Budapesten vagyok koliban. Lassan itt a nyári szünet és nem akarok haza menni. Anyámnak mondtam, hogy valószínűleg nem megyek haza. Örült neki, nem is kérdezte, hogy hol leszek mi lesz velem, csak az érdekelte, hogy ugye nem költözök haza szeptemberben sem és ugye kapja utánam továbbra is a családit meg az özvegyit.

Kb egy éve pénzre volt szükségem és egy nagyon rossz embertől kértem kölcsön. Nagyon rossz társaságokba keveredtem. Ő segített. Fizette ki a tartozasaimat, ő segített ha megszorultam. Sok időt töltünk együtt, párszor nála aludtam már.

10 hónapja ismerem. Szerintetek?

Igazából nincs köztünk úgy semmi. Mármint nem feküdtem le vele.

De pár csaj lehulyezett a kolivan, hogy csak azt akarja, megdug aztán kirak stb stb 10 hónap alatt már megtette volna, nem?



2018. máj. 27. 19:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kerestem. Kb 50 helyre beadtam az önéletrajzom, de 16 évesen sehova nem kellek, de ha tudsz valamit akkor érdekel :)
2018. máj. 27. 21:11
 12/18 anonim válasza:
En par eve voltam es akkor voltak 16 evesek is szoval nem hinnem hogy a kor akadaly lenne..melo diakkal voltam es nem kellett semmi oneletrajz vagy ilyesmi..csak be kell menni megmondani hogy Balcsin szeretnel dolgozni kene szallas is es megmondjak mik vannak..legalabbis en igy csinaltam
2018. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Fürgediáknál és Eudiáknál vagyok. Nem hallottam még ilyesmiről. Vagy gondolom nem Pesten.
2018. máj. 27. 21:19
 14/18 anonim válasza:
Probald meg melodiaknal ha biztosra akarsz menni egybol a Siofokinak irj..mert ott intezik az osszes Balatoni melot ha jol tudom
2018. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez tűnik a legjobb lehetőségnek. Ránézésre úgy tűnik te sem egy kis buta liba vagy, és tudni fogod kezelni a helyzetet.
2018. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Na mi lett?
2018. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Minden oké. Nála lakom, dolgozok. Jól vagyunk.
2018. jún. 26. 19:38
 18/18 anonim válasza:
Lefeküdtetek?
2018. jún. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!