Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiatal,14-16, esetleg 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal,14-16, esetleg 18 éves lányok, ez igaz?

Figyelt kérdés

Találtam egy érdekes felvetést.

Igaz lenne, hogy nektek a párkapcsolatban a legfontosabb a szerelmi gyengédség lenne, és egyáltalán nincsenek is igazi testi vágyaitok (még)?

Az utolsó mondat lenne a kulcsrészlet:

"A nőnek ugyan még nincs igazi szexuális vágya, inkább a szerelmi gyengédséget, védettséget és összetartozást kívánja, de reméli, hogy a szexszel együtt ezt is megtalálja"


"Egy fiatal, tapasztalatlan nő szexigénye ugyanis többnyire erősen különbözik a fiatalemberétől, aki tapasztalatból ismeri a kielégülést (már csak a rendszeresen bekövetkező éjszakai magömlések vagy az önkielégítés miatt is). Az ilyen nő esetleg csak azért igényli a szexet, mert már tudja, hogy az a nőnek is jó és hasznos lehet. S minthogy joga van hozzá, élni kíván a jogaival.

Igényét csak erősíti, hogy értesül a hozzá hasonló korú nők szexuális tapasztalatairól; kicsit irigyli őket, s nem akar lemaradni tőlük. S mivel a hallott élmények általában partnerrel kapcsolatosak, a kezdő nő is csak így tudja elképzelni a nemi élet megkezdését. Keres tehát egy partnert. Pontosabban elfogadja egy férfi közeledését. Ami tizenéves korban szinte mindenkinél bekövetkezik, hiszen a fiatal férfiak kívánják a szexet, s kihasználják a szexuális kapcsolatteremtés alkalmait. A nőnek ugyan még nincs igazi szexuális vágya, inkább a szerelmi gyengédséget, védettséget és összetartozást kívánja, de reméli, hogy a szexszel együtt ezt is megtalálja."

[link]



2018. máj. 28. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
18 vagyok. Szerintem ez tulzottan altalanosit. Vannak akik korabban ernek a korosztalyuknal es vannak akik tenylegesen kivanjak a szexet.
2018. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Az elsőnek igaza van. Van, aki tényleg igényli a szexet. De rám például teljesen igaz ez az írás(kivéve az irigység része).

Nem vágyom magára a testiségre, hanem inkább arra, hogy a párom törődjön velem.

17/L

2018. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Rám személy szerint egyáltalán nem igaz.

Ugyan magára a szexre sokáig nem álltam készen, lévén első kapcsolat, de nagyon is vágytam rá. Petting ment rendesen


Meg őszintén szólva a szöveggel nagyon nem értek egyet. A lányok is ugyanúgy tisztában vannak a kielégülés mibenlétével, kb ugyanakkor kezdenek maszturbálni, mint a fiúk. Tehát ilyen jellegű tapasztalat ugyanúgy megvan. Nem tudom hol olvastad ezt, de szerintem oltári baromság.

17L

2018. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ott a forrás, egy prof. szexuálpszichológus írta, nem valami bulvár szenny. Az új könyv kiadása talán 2011-es...

Szóval nem is a valami őskövület.

Én se teljesen értek egyet vele, ezért érdekel a ti véleményetek is.

2018. máj. 28. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

16l vagyok. Nálam is első sorban a gyengédség, a szeretet kimutatása a fontos. Az első barátommal (pár hónapja) az első csókom baromi jó volt, mert éreztem a gyengédséget, de szexuálisan is jó érzés volt. Aztán pár alkalomra rá, amikor a melltartóm alá meg a szoknyám alá kezdett nyúlkálni, először eléggé megijedtem, ami ugye normális reakció ha még sosem volt ilyenben részem. Viszont egy-két óra csókolózás alatt (miközben többször újra próbálkozott tapizni) egészen belejöttem, a végére már tökre felizgultam, és a következő próbálkozásánál amikor ott lent akart simogatni már hagytam, és basszus nagyon jó érzés volt. Ő is szűz (17f), de eléggé beindult, nagyon kanos volt. Aztán már nagyon kívántuk egymást, de egy hogy az utcán voltunk késő este😂😂 kettő hogy megmondtam neki hogy még várjon, nem lehet mindent egyszerre... A lefekvésig még mindig nem jutottunk el.


Tehát összefoglalva, nekem alapjáraton elég a gyengédség és a szeretet, de ha olyan hangulatba kerülök, akkor szét tudnám szedni a barátomat😂

2018. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elengedhetetlen a szexualitáshoz a gyengédség, de önmagában a gyengédség nem váltja ki a szexualitást.
2018. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Na rám ez nem volt igaz. Idősebb vagyok mint az említett korosztály, de az akkori tapasztalataimról mesélek.

Két tartós kapcsolatom volt ebben az időszakban, és 7-8 egyéjszakásom meg egyszeri csókolózásom.

(Ez a 16-18 időszak, előtte senkim nem volt, de nem azért mert nem vágytam rá, 12 éves korom óta pedig maszturbáltam rendszeresen)

A két tartós kapcsolatból az elsőben nem volt szex, ez volt 17 évesen, mert nem ismertem nagyon az illetőt, és nem bíztam benne eléggé, mire meg kialakult volna a bizalom szakítottam vele, mert nem passzoltunk emberileg. Másfél-két hónap volt az egész.

A második kapcsolatom 18 évesen indult szexkapcsolatnak, barátok voltunk, bejött a srác, ő is szexelni akart meg én is, hát akkor miért ne. Aztán csak beleszerettem, de az hónapokkal később jött.

Az egy estés kalandjaim meg szintén nyilván nem a szerelmi gyengédségről szóltak.

Minden egyes szexuális élményem azért történt mert kívántam az illetőt akivel megtörtént, nem azért mert "jogom van hozzá", és tapasztalatból ismertem és kerestem a kielégülést.

Ettől még statisztikailag lehet igaz amit ír, de rám nem passzol.

2018. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!