Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert van olyan kevés bátor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van olyan kevés bátor fiú aki igenis mer kezdeményezni illetve kimutatni az érzéseit?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsának tálalom hogy konkrétan alig találkozom ilyenekkel.
2018. máj. 29. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

A fiúk is emberek. Lehet, hogy az első lökethez szükségük van egy kis segítségre, de aztán szívesen átveszik az irányítást :)

Nemrég volt, hogy én írtam rá egy srácra, de aztán randira pl ő hívott. Szerintem ez még simán rendben van. 18/L

2018. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert felnek toled bszki!
2018. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
lehet, hogy zavarba-ejtően ronda vagy
2018. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja, biztos pont azert..
2018. máj. 29. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem nagyon merek kezdeményezni, de ha bebiztosítod az alanynál, hogy szabad a pálya és közeledhet, akkor már csak váni kell. Vannak akik még ilyenkor sem mernek, azokat bátorítani kell jobban.

Mert már félnek a mai fiúk a visszautasítástól és, hogy valami kellemetlenség rörténik velük.

2018. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amugy erzelmek nem lehetnek egy idegen emberrel szemben.. max vonzalom
2018. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én csak kezdemenyezni felek, az érzéseim bármikor, bárkivel meg tudom osztani xD 17f
2018. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A folytonos elutasítás megy nálam. Jóhogy már nincs kedvem hozzá hogy lépjek mert nagy valószinűséggel elküld a lány aztán kirak a facebook napjába hogy “ma is elkűldtem egy nyomorékot” (vagy valami hasonló) . Egyszerűen nincs milyért erőltetnem a dolgot ugyis tudom mi lessz belőle. Lehet másoknál is ez megy ezért félnek lépni feléd. Ha látod hogy tetszel neki akkor a 21.századi tacticot bevetve picit probálj te kezdeményezni hátha beválik és elhív valahova a srác. 16/f
2018. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amugy a lányok nem olyan bukók hogy így megsértsék a fiukat (ritkán van kivétel). Szóval én azt mondanám hogy ha oda mertek menni akkor azért sok plusz pont jár ;)
2018. máj. 30. 15:26
 10/14 A kérdező kommentje:
*bunkók
2018. máj. 30. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!