Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti szoktatok kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok kezdeményezni, ha tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés
Na, szóval... Az van, hogy szerintem tetszem egy srácnak a suliból, mert sokszor szemez velem, illetve mosolyog rám, de egyszerűen nem lép semmi mást ezeken kívül. Én próbálom jelezni felé, hogy nekem is bejön, viszont nem történik változás. Fogalmam sincs, hogy mivel tudnám bátorítani, sajnos. Fiúk, nálatok mik azok a jelek, amelyek elég magabiztosságot adnak ahhoz, hogy odamenjetek egy lányhoz? Mit csináljak, hogy teljesen egyértelmű legyen számára, hogy nyugodtan közeledhet? Ti szoktatok kezdeményezni? Tudom, hogy nagyon sok a kérdés, de tényleg tanácstalan vagyok. Nem szeretném elszalasztani ezt a lehetőséget, mert eléggé szimpatikusnak tűnik a kisugárzása alapján. Köszönöm, ha tudtok segíteni! :)

2018. jan. 1. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez mindenkinél más. Én személy szerint ha tudom, hogy tetszem egy lánynak és nekem is tetszik akkor odamegyek hozzá beszélgetni majd kihozni valamit a helyzetből.
2018. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk annyira béna vagyok, hogy nem mernék kezdeményezni. Talán akkor, ha odajönne hozzám egy lány beszélgetni, és nagyon feltűnő jeleket adna.
2018. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból én is elég esetlen vagyok, mert a jelek feltűnnek, de annyira bizonytalan vagyok ezekben a dolgokban, hogy egyszerűen kell egy egyértelműbb jel vagy csak egy apró lépés a másik fél részéről. És tényleg nem kell semmi komoly, ha mosolyogva köszön és ezt eddig nem tette, az nekem már elég. De ha kölcsönös az érzés egy lánnyal, akkor általában kezdeményezek. :)
2018. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, hogy ő nem fogja a jeleket.

Valami egyértelmű kellene. Hívd el valahova. Lehet akár a büfébe is, és vegyél neki valamit.

2018. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek tökéletesen igaza van hívd el valahova azt még hozzá tenném hogyha iskolai rendezvény van és egyedül van vágódj oda mellé beszélgetni. Vagy ha a folyósón vagytok és a folyósó elég szűk menj neki "véletlen,, kérj bocsánatot mosolyogj és így eredj szóba vele
2018. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te is nyugodtan kezdeményezhetsz, csak ne túl nyomulósan, had higgye azt hogy ő irányít :) Próbálj meg vele minél többet beszélgetni. Ha elég tökös akkor lépni fog, ha nem akkor keress másik fiút.
2018. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!