Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minden fiatal lány (14-18)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiatal lány (14-18) azt gondolja, hogy a szex csak egy kötelező dolog, amit a fiú elvár, és a lány nem is képes élvezni, csak elviseli?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem,ha a párunk szeret és törődik velünk akkor nem ezt gondoljuk.
2018. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Régebben nem gondoltam ezt egyáltalán. Aztán megtörtént az első, és kezdem azt hinni, mégis így van...nem lehet élvezni. (18/l)
2018. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondoltam azt, de ki is várattam azt, amíg ténylegesen kívánni nem kezdtem. (6 hónapot)
2018. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác szereti a lányt akkor gondoskodik róla, hogy ő is élvezze!
2018. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Tulajdonképpen igen. Ez elég lehangolóan hangzik, de egy szűz lány szemével (én) ez teljesen így jön le. Többnyire a fiúk sürgerik (és egyébként is mindenhonnan ezt látni/hallani) , a lányoknak meg mindenki azt pumpálja a fejébe hogy "nyugiiii nyugiii! Majd ha készen állsz rááá. Ha szeret megvááár." amihez hozzá kell tegyem hogy egyetértek ezzel, de olyan szinten pánikkeltő hogy az ember egyből rosszra gondol...
2018. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem
2018. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nem. A lányok is élvezik a szexet.

18/l

2018. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de számomra nem életbevágó, hogy szexeljek egy párkapcsolatban. A lelki kötődés számomra sokkal fontosabb.
2018. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Hat gyerekek én az elsőt meg kinlodtam. Aztán egy idő után élveztem. Most megint ott vagyok hogy nem élvezem. Szóval erre csak azt lehet válaszolni kinek mi.
2018. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!