Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy volt kolléganőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy volt kolléganőm, de nem vagyok benne biztos, hogy összeillünk (? )

Figyelt kérdés

Ő 22 éves lány, én 18 éves fiú. Egy kávéházban voltunk kollégák 2 hónapig, tavaly ősszel.

Holnap után jön haza az Usa-ból. Mai napig bejárok a kávézóba, ő most is ott dolgozik, csak ugye májusban kiment pár hétre. Nagyon jóban vagyunk, nagyon cuki lány. Ő olyan csendes és jólelkű, én viszont nagyszájú és gyakran ,,elviselhetetlen" vagyok, nála viszont azt érzem, hogy ilyennek szeret engem. A családjáról is tudok ezt azt, persze az a család sem tökéletes, de egy átlagos família. Az enyémhez képest, ők fényévekkel különbek. Ő sose mondott rosszat az én családomra, pedig tudja jól, hogy 7 évig intézetben laktam. Neki is van egy sérül kishúga, az én öcsém is értelmi fogyatékos.

Illetve ő leérettségizett, viszont én sajnos nem fejeztem be a sulit, mivel intézetben voltam és mikor 18 lettem, szülők nélkül nem tehetem meg azt, hogy a fejemet támasztom a suliban, meg kell élnem. Persze tervezek suliba visszamenni, de nem lenne nyugodt a lelkem, hogy tudom ő többet ért el.

Viszont abszolút jó a viszonyunk, mindig elfogadott engem olyannak, aki és ami vagyok.

Tetszik nekem, csak nem tudom hogy lennék képes ilyen múlttal büszke lenni arra, hogy én vagyok a barátja. Vagy hogy vállallna engem ő fel.


Neki és nekem sincs sok barátom.


Köszi előre is a válaszokat.



2018. jún. 24. 03:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az érzések fontosak. Ha szerelemmel szeretitek egymást akkor meg lehet próbálni.
2018. jún. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy bátor fiú. Megvárom, hogy hazajön, munkába áll, felmérem a helyzetet. Öt hét alatt sok minden változhatott. Nem attól félek, hogy kint megismert valakit, hanem úgy általában :) Köszi a javaslatodat, ment a zöld kéz
2018. jún. 24. 04:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is igaz. De majd akkor kiderülnek a dolgok. Azért sok sikert hozzá :)
2018. jún. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. jún. 24. 04:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed. És ne becsüld alá magad. Elég intelligensen fogalmaztad meg az összefoglalódat. Szerintem az a lány nem járna rosszul Veled. A 18-22 pedig még nem áthidalhatatlan, természetellenes korkülönbség-tehát ha tetszik a nő, ez se zavarjon.
2018. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett. Drukkolok ^^
2018. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp ☺️
2018. jún. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!