Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összeillünk majd?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillünk majd? Hülyeség, hogy féltékeny vagyok a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik. Ez a srác barátnőm pasijának a haverja egyébként, egy éve ismerjük egymást, állítólag azóta tetszek neki, csak akkor nekem még volt valakim. Tetszek neki, mert nyilván azért irkál, plusz már ki is fejtette egyszer messengeren is, hogy ő el tudná képzelni velem meg, hogy aranyos vagyok stb. De sose beszélgetünk el olyan mélyen (személyesen szinte csak 2 mondatot beszéltünk, mert elégé csendes vagyok még első találkozásokkor és inkább csak neten beszélünk) , mindig minden témát csak felületesen érintünk és bár ő kérdez, meg ő ír rám általában, attól még úgy érzem, mintha nem érdekelné az, amit írok (reakciói általában "azkemény, "azta" "durva"naazszuper").

Barátnőm ellenben ő, mondjuk többet találkozott már vele, sokkal jobban el tud vele beszélgetni. Mindig mutatja, hogy mit sikerült beszélgetniük , hogy nézzem meg, hogy mit írt a srác, meg, hogy velem menne moziba meg ilyenek. Az a baj, hogy ez kicsit felőrli az önbizalmam, mert a srác egy igazi tróger, meg nagyon közvetlen a maga stílusában és barátnőm is ilyen. Egy igazi Miskolci sutyerák, meg nagyon közvetlen. Én ellenben kicsit visszafogottabb vagyok, több idő kell , hogy megnyíljak, könnyebben vagy zavarba, meg több idő kell, hogy felengedjek. Bár azt mondta aranyos vagyok, ha zavarban vagyok, meg szerinte nincs vele baj, de hát emiatt félek, hogy nem jövünk majd ki, pedig nagyon szeretném, hogy működjön. Plusz féltékeny is vagyok barátnőmre, mert ő milyen könnyen ki tudja belőle szedni a dolgokat, meg sokkal könnyebben megnyílik neki. Attól félek, hogy hozzá inkább egy ilyen lány illene (és erre barátnőm miatt rá is fog jönni), de én nem vagyok ilyen hangember és úgy érzem emiatt itt most hátrányban vagyok.

18/F, 18/L



2018. máj. 12. 18:11
 1/1 anonim válasza:
100%
Fejezd be
2018. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!