Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek milyen hülye szokásaito...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen hülye szokásaitok vannak a barátotokkal/barátnőtökkel? Csak kíváncsi lennék, hogy csak mi vagyunk-e kicsit hülyék néha (jó értelemben) :D

Figyelt kérdés
hüly becenekre gondoltam, szokásokra, vagy apró hülyeségekre. (lehet gusztustalan is kicsit: mondjuk mikor elkezdte nyalogatni az orrom - épp náthás voltam) Egyszer nagyon gyorsan beszéltem, és véletlenül selypítve mondtam ki egy szót, azóta pedig néha direkt így mondunk szavakat (már nem csak azt)vagy így is beszélünk. nemtudom, csak kíváncsi vagyok tinektek milyen hülyeségeitek vannak. előre is köszi :)
2018. jún. 24. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl ha valami kis mozdulatot csinál akkor picit meglokni a kezét vagy ha az oldalát igy (nem megcsikized hanem igy mintha ossze csipned gyengén nagyon csikis érzés ). Igaz nem tul jol megfogalmazott komment lett de remelem érted :D
2018. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

volt olyan csajom akivel nyalogattuk egymás arcát vagy kezét

ez a selypitéses és hasonló dolog is volt

volt még vagy hány ilyen :D de semmi nem jut hirtelen az eszembe ami publikus

2018. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztára nyaljuk desszertes tálat a cukrászdákban
2018. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!