Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm kiment Angliába a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kiment Angliába a tesójával, mikor vele van, teljesen elhanyagol, sokat veszekedünk. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a szülinapom és az évfordulónk. Úgy volt, hogy együtt ünneplünk, meg volt beszélve előre egy hónappal. Megjött a tesója Angliából és felajánlotta neki, hogy menjen vele 2 hétre. Ő igent mondott neki, elment vele, annak ellenére hogy úgy volt hogy együtt ünneplünk, lett is volna program, amit terveztem.

Emiatt összebalhéztunk.

Azóta kint van Angliában, alig beszélünk este 10-15 percet. (már két napja nem beszéltünk egyáltalán mert ő mennyire fáradt)

Mondtam neki, hogy nekem ez így nem jó, mert teljesen elhanyagol, kb leszar.


Azt jó tudni rólunk, hogy eléggé messze lakunk egymástól és nem találkozunk minden nap.


Mióta a tesójával van, mintha ki lenne cserélve, folyamatosan veszekedünk.

Elmondtam neki többször is, hogy ha ez így fog menni tovább én nem vagyok hajlandó ezt elviselni.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban? mit tennétek?


2018. jún. 26. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kicsit lehet tulreagálod mert nem mindennap van egy embernek ilyen lehetősége. De valamilyen szinten meg talán érthető a reakciód.


Próbáld meg elfoglalni magad amíg nem jön haza csinálj programokat barátokkal családdal stb aztán ha hazajön próbáld neki elmagyarázni mennyire szarul esett.

2018. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ha egy tesó visszajön Angliából akkor egyértelmű,hogy nagyon örül annak,és vele szeretne egy kicsit több időt tölteni.Mondjuk az tényleg nem volt szép tőle,hogy már terveztetek együtt,de biztos szólt neked nem? Lehet neki a család van előbb és nem te,de az nem jelenti feltétlenül azt,hogy le se szar téged.
2018. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!