Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én 15 éves vagyok a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 15 éves vagyok a barátom 17. már több mint egy fél éve egyutt vagyunk de ugy erzem elhanyagol nagyon. De közben azt mondja nagyon imád ehez képest néhea alig ir nem valaszol inkabb jatszik. és persze minden az én hibaám. Miért csinaálja ezt?

Figyelt kérdés
mi lehet a baj? miért hanyagol?? közben aztmondja szeret imád nagyon de miert? Mindig én keresem irok neki de tisztaban vagyok azzal hogy nem lehetek pioca es ezt tiszteletben tartom nem hivosgatom sohasem. ő pedig alig ir hebe hoba valaszol egy egy:, , ok" szóval. Töbször mondja hogy ő most játszik hagyjam békén. Mindig minden az én hibam. Multkor es mar tobszor is mondta nekem hogy nehogy azthigyjem már hogy én vagyoka világ közepe ezt igy a szemembe . Pedig ilyenrol szosincs. Soha nem szolom le, meghallgatom amit mond az életemnél is jobban szeretem de parszor ugy erzem magam mint egy lábtörlő. Mikor találkozunk aztmonjda imád nagyon ekkor megnyugszok de neha mitha beakadna egynehany kereke es kifordul magabol nem fogalalkozik velem es nem valaszol semire. Multkor felvetettem neki egy kerdest: szoktál nekem udvarolni? Válasz: nem én: miert? Válasz: mert minek ez nekem olyan érzés volt mintha egy kést a szivembe döftek volna nem tudom eldonteni az érzéseit mikor talalkozunk es csokolozunk latom rajta hogy szeret még mindig vanhogy zavarba hozom es csak vörös fejel mosolyog rám. de mostanaban elhanyagol nagyon es nem becsul meg egyáltalán . Hiányzik a régi önmaga szükségem van rá. Miért csinálja ezt velem. Olyan szinten szeretem hogy barmit megtudnek adni érte de cserébe semmit nem kapok nem udvarol pedig nagyon jol esne egyket kedves szó tölle . Borzasztoan szeretem nagyon nemtudom mi tevo legyek. Aztmondják soha nem lenne szabad egy nonek lealacsonyitania magat olyan szintre hogy ő tesz a ferfiert cserebe pedig semmit nem kap tudom jol ezigy nem normális de olyan szinten szeretem hogy nem lennek kepes elengedni egyszeruen a mindenem. Miért csinalja ezt? Néha ugy megtud bántani a szavaival azthiszi nem veszem komolyan pedig ez eszre sem veszi de ez pont forditva van. Hamar felkapja a vizet sértődékeny es nagyon féltékeny. Es ugy gondolja igazsagosan viselkedik mindig pedig nem. ő bármit megtehet én pedig semmit mert én ugysem tudom mit beszélek vélemeénye szerint. De azert ő engem nem szeret hanem imád ezt azert mondja nekem! és aztmondja nekeM . : azt soha sem felejtsd el hogy én dolgoztam azert hogy öszejöjjünk es már ketten vagyunk csinaálj te valamit már az életben ne csak en mikozben észre sem veszi hogy mindent megteszek érte mindent amit csak akar de cserébe nagynehezn kapok egy onszantabol adott olelest vagy csokot! Közben meg látom rajta hogy szeret engem csak ha neki stresszes napja volt rajtam tolti le . mit tegyek? Hogyan hozam tudtara hogy amit csinaál az nagyon fáj. Eshogy kellenek a csokjai és az olelései mert belepusztulnék a fájdalomba ha nem lenne.rt vanez?? ő ugy gondolja minden rendben?
2016. ápr. 14. 14:09
 1/8 anonim válasza:
83%
Ezt a kérdést a "Tini párkapcsolatok" címszó alatt kellett vonal föltenni...
2016. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 datass válasza:
79%
17 éves gyerek még a barátod akinek lehet valahol fontos vagy, de ebben az életstádiumban nem te vagy neki az első helyen.
2016. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eléggé onbizalom hiányos multkor azért veszett osze velem mert én megmertem neki mondani hogy nagyon cuki es helyes de ő azt vallja magárol hogy egy ronda gyerek....életstádium... még nem tizenhet következő hónap elejen lesz 17 ...
2016. ápr. 14. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igyekszem tömören leírni az én meglátásomat.

Először is, az első kérdésem: MIÉRT?? Miért is ragaszkodsz hozzá ennyire! Tudom, biztosan utálod, ha valaki a koroddal jön, mert én is voltam ennyi idős mint te, de még csak 15 éves vagy!!! A nagy szerelem nem hiszem, h ez! Ez csak most gondolod így! Annyi más pasi van még a világon, akik nem h helyes, még normálisak is. A pasid szellemileg vissza van maradva. Hihetetlenül csúnyán kihasználja azt, h te füleg szerelmes vagy belé és tényleg lábtörlőként kezel a leírtak alapján, sőt.. még a lábtörlővel is jobban bánnak ,mint veled, mert azt tényleg arra hazsnálják amire kell, de veled nem úgy bánik ahogy az illik.

Amíg nem tanulod meg a női büszkeség fortélyát, addig ezt fogja veled játszani és amíg nem tanulod meg kimondani, h NEM, addig kihasznál majd. SZAKÍTS! Amíg nem vesztegettél el vele még több időt! Tudom nehéz, és egy idegen tanácsát miért is fogadnád meg, de te is látod, h ez így nem normális és nem hiszem, h 15 évesen kellene megtapasztalnod ilyen kapcsolati katasztrófákat.

Tudom, hogy most azt gondolod, h ő a Nagy Ő, de hidd el, h nem! 15 évesen nekem is volt fiú, akire azt mondtam, h ő az igazi, de tudod mikor találkoztam az IGAZIVAL? 20 évesen. 5 év múlva. Pedig én se voltam egy szentes, 16 éves koromtól 18-ig volt egy kapcsolatom, majd utána egy 1,5 éves... És az éves kapcsolatok után találkoztam azzal aki után elgondolkodtam, h h lehettem az előzőekkel olyan sokáig, holott ez érzelmem meg sem közelítette azt amit azért a pasiért éreztem!

Szóval: Bízz magadban és abban , h minden oké lesz és hagyd el a srácot! Ne vezessenek meg a szavai, mert látod: mondja, h szeret, de ezek csak a szavak! Tettekben meg szinte beléd rúg. És mint tudjuk egy kapcsolatban a tettek bizonyítanak, nem az, h 1 nap hányzsor mondja ki, h szeretlek!

Bocsi, h hosszú volt a válaszom, de remélem tanulsz belőle! A pasinak meg még ma add ki az útját! Nyomkodja a szamítógépet továbbra is, de még ő sincs készen egy komoly kapcsolatra! Nem véletlenül van begubózva a gép elé, mert egy komoly gondolkodású ember tud értékrendet állítani, h most ki/mi a fontosabb számára. A barátod még nem érte el ezt a szintet!

2016. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok, ez csak egy kapcsolat a sok közül, a rosszak közül, tapasztalat gyűjtésnek megfelel... majd vége lesz és jön egy jobb. Addig meg tedd amit jónak látsz, ez a kapcsolat úgysem tart sokáig, akármit is mond, ez nem szerelem, akkor érdekelnéd és tisztelne is, odafigyelne rád, te lennél a világ közepe neki. Jelenleg inkább csak veled van mert jobb mint egyedül... és ennyi.
2016. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Biztos, hogy teged szeret, es nem azt, hogy ott van valaki mellette es nincs egyedul? Nem akarlak elszomoritani, de en ezt nem birnam elviselni hosszu tavon. Talalj ki valamit, ha pedig nem valtozik meg, csak magaddal teszel rosszat, ha tovabbra is "labtorlo" maradsz.
2016. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyesírásod borzalom, inkább ezzel foglalkozz és ne pasizz, főleg, ha ilyen ez a kapcsolatotok.
2016. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg azt, hogy nem keresed egy darabig és várd meg míg ő keres, aztán ha ő nem keres, akkor nincs értelme ez folytatni...
2016. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!