Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal másfél éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon sokat veszekszünk. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már 2 hete egyfojtában azt álmodom, hogy mással szexelek, és a való életben is kívánom,18 éves vagyok, élni akarom az életem, de sok minden fűz a páromhoz, és nagyon hiányozna ő is és az a biztonság amit nyújt, és attól félek hogyha belevágok abba hogy éljem az életemet, akkor majd 40 évesen arra ébredek fel, hogy egyedül vagyok, férj, család nélkül. Nagyon tanácstalan vagyok. Volt már valaki ilyen helyzetbe?

2018. jún. 27. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy, nem 88. Nyilván nem akarsz vele maradni. Nem azt fogod bánni öreg korodban, hogy éltél, hanem azt, hogy éveket pocsékoltál el arra, hogy nem mentél arra, amerre vágytál, mert féltél.
2018. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, 22 év alatt a világ is megváltozik, nem csak te. Szakíts vele mihamarabb, a kapcsolat azért van hogy mind a kettő fél élvezze. Mit fogsz majd mesélni a gyerekeidnek, unokáidnak ? 16-17 évesen megismertem apátokat, azóta vele vagyok, összeházasodtunk x időben én azóta csak mosok főzök takarítok. Vagy azt, hogy számtalan kalandon, csalódáson, munkán, kapcsolaton stb átestél, és izgalmas életed volt. Le lehet pontozni, mert én nem úgy képzelem el a nőt hogy 24/12 háztartásban van, és a férj csicskája. Mindenki csinálja azt, ami neki jólesik. Nagyon kevés dolog kötelező.
2018. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2018. jún. 27. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!