Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt egy batátnőm, kb.2 hete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy batátnőm, kb.2 hete szakítottunk, több mint másfél évig voltunk együtt. Megkérdeztem hogy belém van-e "bolondulva", de nem mondott semmit! Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek. A hülye válaszokat mellőzzétek.
2016. febr. 24. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, ha már egyszer szakítottatok?

Szerintem hagyd békén, az ilyenek rosszul tudnak esni az embernek. De könyörgöm, te ismered a barátnődet, miért mi mondjuk meg, hogy mit érez - főleg ennyire minimális információmennyiségből?

Szerintem próbálj továbblépni. Valószínűleg nem véletlen szakítottatok.

Ő meg akármit érezhet, ez függ a kapcsolatotok mivoltától és a szakítás körülményeitől.

2016. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem, éppen kibeléd van bolondulva. Mellesleg ha azt írod, hogy "A hülye válaszokat LÉGYSZI mellőzzétek." nem így kezdtem volna...


Szóval vége van. Nem tudom miért szakítottatok, de mivel tinik vagytok másfél év az szép hosszú idő.

Szerintem amúgy már nincs beléd bolondulva, de ezt csak a nagy átlag és a saját tapasztalataim alapján mondom.

Nem tudjuk megmondani. Nem tudunk lószart se rólatok, és ugye valaki az érzelmeit a mai világban csak és kizárólag olyanokkal osztja meg, akikben mindennél jobban megbízik...


Amit viszont tudunk:

Az exekkel mindig csak baj van. ÉÉÉS nem igazán szokott működni a dolog másodjára sem. Szóval szerintem próbálj meg túllépni, és remélem, hogy ti azért szépen tudtatok szétmenni.


Ennek ellenére:

Ha a nem válaszolást pszichológiailag nézem, akkor biztosan van még irányodban pozitív érzelem, a negatív érzelmeknek hangot adott volna...

Ugyanakkor ő sem tudja most, hogy igazából mit érezzen, hiszen neki is túl kell lépnie. Ennyit lehet látatlanul és ismeretlenül megmondani. NORMÁLIS VÁLASZOKAT KAPTÁL!

2016. febr. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2016. febr. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!