Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Szakitsak? Elmulik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakitsak? Elmulik?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint egy eve vagyunk egyutt. Mar vegullis egyutt elunk meg anyukammal Skociaban. A lenyeg az hogy itt lett egy uj sulim. Ezen belul egy fiu is aki tulajdonkeppen tetszik vagy nem is tudom milyen erzes, varom hogy lassam es dobog a szivem mint egy orult ha eppen beszelek vele. A baratommal kb fel eve semmit nem csinalunk. O fekszik az agyban nyomja a telefonjat engem meg le se szar. Tudom hogy szeret meg hogy en is ot de valahogy mar elmult a szerelem es o se maradt olyan mint regen. Nem csokolozunk meg semmi. Ez szerintetek normalis kapcsolat? Nem tudom mit tegyek. En vagyok a szar mert bele szerettem masba?(ha egyaltalan ez az). Szakitsak a baratommal?(egyszer mar szakitottunk ezert mert elhanyagolt engem viszont szamomra ez nehez nagyon, mivel mindenben nekem o volt az elso.) nagyon nehez helyzetbe vagyok. Ugy vagyok vele hogy ha van az rossz ha nincs ez rossz... Se vele se nelkule. Ezen kivul szerintem bele szerettem masba.

En vagyok a rossz? Mit kene tennem? Nagyon nehez😔

17L



2018. jún. 28. 11:07
 1/9 anonim válasza:
Meg se csókol?? Ott vannak gondok... Beszéld meg vele és ha nem juttok dűlőre akkor szakítsatok. És akkor szabad a pálya a másikkal. De amíg a pároddal vagy, ne kezdj bele semmibe se a másikkal. Nem lenne fair
2018. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mar tobb mint fel eve nincs csok, csak naponta 1 szajra puszi. Koszonom a valaszod😊
2018. jún. 28. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem tettél semmi rosszat. Megértelek! Hagyd ott a pics@ba. Ennek semmi értelme, ez nem párkapcsolat. Nem törvényszerű a csók, a szex, meg a programok egy kapcsolatban, de ha ezek mégis hiányoznak belőle, akkor ott semmi sincs rendben. Fiatal vagy, csupán 17 éves, ne kösd le magad egy ilyen lust@diszn° mellett. A "több mint egy éve" még nem sok, főleg fiatalon. Addig lépj le tőle, ameddig lehet, bár ha így viszonyul hozzád, akkor le se sz@rná, ha szakítanátok. Ennek semmi értelme, hagyd ott! Nem a te hibád, legalábbis a történetből amit leírtál ez látszik. Lépj, amíg lehet! Merj élni!

Sok sikert!

2018. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod❤️
2018. jún. 28. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
2018. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért jön be a másik srác, mert úgy érzed ő foglalkozna veled... Szerintem beszéljétek meg a pároddal, hogy amit csináltok az nem kapcsolat... Valószínűleg egyikőtöknek sem jó...
2018. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig probaljuk megbeszelni, sokat is veszekszunk, sokat sirok o meg sokat sertodik meg. Nem ertem. Egyszer mar szakitottunk emiatt. Nem akartam hogy vissza jojjon de megis hianyzott. A vegen mar annyit irt es szepeket mondott hogy vissza engedtem. 1-2 hetig boldogsag volt, azota ez megint vissza allt.
2018. jún. 28. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Próbáld lezárni, tiltsd le, ahol csak lehet, így nem tudja vissza sírni magát.. Tudom mennyire nehéz elengedni valakit, de nem foglalkozz avval, hogy ő megsértődik rád, hát sértődjön, igazából neked nem is ő hiányzik, hanem az, hogy legyen valaki aki szeret igazán. Na ez a srác nem az. Ameddig ezt be nem látod, addig igazából akárki, akármit mondhat

2018. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoda m. ***** válasza:

A mostani kapcsolatotokat úgy nevezik "szaknyelven", h. páros magány. De, kinek jó ez?

Egyikőtöknek sem. Akkor ?????????

Tedd meg az első komoly lépést!

Ha szakítasz- aztán visszafogadod - megint szakítasz - megint vissza ... Ez olyan csiki-csuki játék. Sose lesz vége így.

El kell határozni magad. Ha tényleg annyira nem jön be neked, ahogyan viselkedik, ahogyan magányoskodtok együtt... hát tényleg zárd le!

Azt hiszed talán végtelen sok időd van még ÉLNI?

Találkoztam már olyannal, aki ugyanezt csinálja már oly régóta... s ma már 37 éves. Máig nem határozta el magát. Tudod miért? Bevallása szerint: mert nem találna ennél jobbat(!), akinek Ő is tetszene... (gyermeket sem szült még pont ezért) Szerinted lehetséges lenne ez?

Frászt!

Egyszerűen csak fél, hogy egyedül marad... Ennyire nincs önbizalma. Ennyire hitványnak tartja magát, hogy senkinek nem fog kelleni... (pláne meg már 37 évesen, ugye? S az esélyei csak egyre romlanak, ahogyan telnek-múlnak az évek)


Te nem vagy a rossz. Csak bátortalan.

Mit kéne tenned? Ahogyan már az előttem szólók is kifejtették: Lezárni, tovább lépni. Most kell, amíg nem leszel 27...37 éves.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!