Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szakítsak barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem érzem jól magam a kapcsolatomba. Egyszerűen elmúlt az ami volt, nem vagyok szerelmes. Mikor barátnőmmel vagyok az érzem, hogy csak egy barát nem azt, hogy a párom. megpróbáltam magamat meggyőzni, hogy majd ugyan úgy fogok érezni mint régen, de ez nem megy. Sosem voltak túl érzelmes beszélgetéseink éppen ezét ezt nem is mondtam, hogy én hogy érzek egy ideje. Rajta azt látom, hogy nem is sejti, hogy gond van ő szeret engem. Ez az első kapcsolata és úgy gondolom nem is akarja észrevenni, hogy már nem olyan vagyok (vagy legalább is jól leplezi). Ha tovább fojtatnánk ezt a kapcsolatot csak ártanék neki ezért arra a döntésre jutottam hogy szakítanunk kell. Mit mondjak neki? Eddig ha nem volt ilyen hogy nincs egy konkrét "ok". Az a legjobb ha az igazat mondom, hogy elmúlt az ami volt és én már nem szeretem? Hogy vezessem fel? Mondom szerintem ő nem sejti hogy ezt akarom és úgy akarok vele szakítani hogy a lehető legkevésbé fájjon...

2018. máj. 22. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen kell megindokolnod es monologokat eloadnod, legyel teljesen oszinte: nem erzem jol magam ebben a kapcsolatban, inkabb baratkent tudnalak elkepzelni, megertem azt is, ha ez neked nehez lenne, akkor viszont valjanak el utjaink, vagy ilyesmi... sajnos egy szakitas fajdalmas, biztos meg fogod bantani, de ha korrekten es hatarozottan adod elo magad, nem lesz gond.
2018. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fontos: akármit is csinálsz, azt kultúrákat módon, és lesz egy csomó kérdése (miért, mióta, ilyesmik) azt válaszold meg neki nyugiban, mert akkor könnyebb lesz neki továbblépni ha tudja amit szeretne. Nekem is sokat segített hogy megkérdezhettem.

Velem úgy szakított a barátom, hogy elmondta hogy már nem érez irántam semmit, és hogy beszéljük meg hogyan tovább. Természetesen én se csináltam hisztit, megtudtam amit akartam, csak elváltak útjaink.

2018. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!