Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerdán szakítottam a barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán szakítottam a barátommal, mert megbolondultam, nem érztem hogy szeretem e még. Ő aznap nagyon sokat sírt miattam?

Figyelt kérdés

Én azóta jól érzem magam.

Ma beszélgettem egy másik sráccal,és nem is figyeltem amit beszél,mert végig az exem járt a fejemben,még csak beszélni sem tudok más fiukkal.Haza jöttem és kiborultam akkor tudatosult bennem hogy nagyon elcsesztem.

Irtam neki hogy majd szeretnék vele beszélni(ő már tegnap azt irta hogy kezd túllépni rajta)

És úgy gondoltam hogy hétfőn megpróbálom megbeszélni vele.

Sikerülni fog?Vagy rossz ötlet?

Másfél évig voltunk együtt



2018. jún. 30. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér. De minél hamarabb. Szerintem hívd fel, vagy hozz össze egy talit holnapra. Minél később, annál nehezebb.
2018. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Most jol erzed magad vagy nem? Kicsit kesze kusza a megfogalmazasod. Masgel evnyi egyuttlet utan ilyen konnyen dobtad h mar par map utan megbantad? Es elejen o sirt de mar tultette magat rajtad? Hat igen elcseszted.
2018. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!