Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2. hónap fordulóra szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. hónap fordulóra szoktak ajándékot adni a fiúnak?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mit? Én egy szív alakú sütire gondoltam amit én csinálok😌

Minden hasznos választ köszönök szépen❤


2018. júl. 1. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tok mind1, de azert biztos jol esik, hogy nagyon szereted, hogy sutsz neki vmit.
2018. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira kibírhatatlan vagy, hogy már az is csúcs, hogy két hónapja együtt vagytok?
2018. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktak, de mivel tini párkapcsolatok kategóriában vagyunk, ezért még érthető. A komolytalanabb dolgoknál szoktak ünnepelni mindenfélét: 100 napos forduló, hónapfordulók stb. Felesleges ennyire nyomon követni, csak baj lesz belőle, ha neki meg eszébe sem jut (mivel amúgy tényleg nem nagy dolog).


De ha már adni akarsz valamit, a szív alakú süti szerintem nagyon jó ötlet, aranyos és személyes, biztosan örülni fog neki :)

2018. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!