Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek/készít...

Milyen ajándékot vegyek/készítsek a barátomnak 7. hónap alkalmából?

Figyelt kérdés
A barátom 14 éves, én 15 vagyok. Szeretném valamivel meglepni, természetesen nagy költségekbe nem tudom magam verni, hiszen még nem dolgozok. Volt már, hogy képeket kapott, amiket előhívattam, volt, hogy képkeretbe tettem, sütöttem már neki sütit, írtam neki egy szép levelet, vettem telefontartót. Ezeknek mind nagyon örült. Mit készíthetnék neki, vagy milyen meglepetést okozhatnék neki ami nem túl drága, mégis személyes, és aranyos is? (Olyanra is gondoltam pl, hogy elmegyek hozzájuk, és mikor felkel finom reggelivel várom.) Vagy hasonlót:) Előre is köszi, és normális válaszokat!
2013. febr. 22. 22:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nemrég egy órát kapott, amit csak úgy kapott. Éppen ezért nem tárgyat szeretnék mondjuk, hanem valami meglepetést, aminek örülne! :)
2013. febr. 22. 22:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szoktak csinálni vastag, többszörösen fonott karkötőket. Bőrből is, ahhoz vékony bőrcsíkok kellenek, illetve vastag fonatból is.
2013. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!