Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Hány éves kortól vágytat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hány éves kortól vágytatok komoly kapcsolatra kaland helyett?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Most is arra vágyom 16/F
2018. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Én ezt soha nem választottam ketté.
2018. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Komoly kapcsolatot én 21-22 éves koromtól akartam, szerencsére barátnőm is így érzett. Bulizni eljártunk akkor is, de a tinis fellángolásokat, pár hónapos szerelmeket mindketten meguntuk. A részeges, 'nem is emlékszem melyik lyukba raktam ma este' kalandokat pedig tudatosan kerültem. Lehet korán állapodtunk meg, de bánni nem bánom azóta se.
2018. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mibe fogadunk, hogy te is valami alfa kant akarsz megszelídíteni kérdező, ők kb. 30 év fölött adják meg magukat (valaki akkor se), szóval egy ideig még várhatsz...
2018. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első háromnak köszönöm a választ! Utolsó meg jó hogy nálam is jobban tudod mit akarok
2018. júl. 3. 22:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő amúgy nagyon. Van olyan barátom aki 14 éves kora óta együtt van barátnőjével, nemrég volt az esküvőjük. Vagy osztálytársam aki 24 éves most, 22 éves koráig csak az egyéjszakások játszottak nála, de talált egy olyan lányt akibe belezúgott, összeházasodtak, és nemrég született meg az első kisfiúk. Másik szintén osztálytársam (ő is 24) meg olyan lányokkal jár akik tényleg nagyon szépek, okosak, kedvesek is, szóval eléggé főnyeremény kategória, de ő meg ha adott egy másik lehetőség rögtön tovább lép, mert szereti az új dolgokat. Szóval nagyon változó, de kb 25 fele kezd érett lenni az ember, és elkezd valami komolyat keresni. Azért vannak kivételek :D
2018. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én most is komolykapcsolatot keresek már ha lenne rá alkalmas nő ha meg csak sex akkor azt is hossszabb távon nem egy éjszaka és fűvel fával F/22
2018. júl. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 maimano válasza:
100%
A kultúra is befolyásolja a döntést, amgolszász világban 14-15 éves kortól beindul a randizás, lányok - fiúk egyszerre több partnerrel ismerkednek és aki párkapcsolatot szeretne és talál az igényének megfelelőt elkezd járni vele. Az olaszoknál 2 évig járnak, amíg össze nem költöznek, nagyon ritka az az eset, hogy megismerkedés után pár héttel, vagy hónappal összeköltözzenek. Érdemes legalább egy jól működő párkapcsolatot megélni házasság/életközösség és gyerekvállalás előtt. Fontos még a minta, amit a családból hoz az illető. Mindig lemásoljuk, vagy ha nagyon írtóztunk a szüleink magánéletétől, homlok egyenest mást csinálunk, ami nem feltétlen érett döntés. A jól működő párkapcsolatot is tanulni kell, nem kapjuk készen.
2018. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mióta az eszemet tudom úgy voltam vele hogy nincs jobb érzés annál hogy van valaki az életedben akit szeretsz és ő viszontszeret, a legjobb érzés csak ülni/feküdni a kanapén összebújva, átölelni és hasonlók, én mindig kapcsolatot keresek de akkor sem sértődök meg ha kaland jön össze

(Lehet kicsit cringe voltam de nem baj XD)

18F

2018. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Röcsögei Péter ***** válasza:
HAT B-meg! 38F
2018. júl. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!