Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megéri várnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várnom?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ket hónapja ismerkedtünk meg.

Minden jól haladt,de ő elköltözött egy kis időre munka miatt.

A családjában is elég sok probléma van.

Amit természetesen megértettem,és ő mondta is mikor rákérdeztem hogy ha egy ideje azt érzem hogy nincs kedve beszélni az nem ellenem irányul hanem alapból elég nehéz időszakon megy keresztül,és nem akarja minden baját rámönteni.

Eddig teljesen rendben van az egész...

De egyszerűen nem tudom mit tegyek.

Várjak e hogy rendeződjenek a dolgok vagy hagyjam.az egészet...mert nagyon megkedveltem,es hiányzik is...

De már nem tudom mit higgyek és gondoljak.egy egyenes embernek ismertem meg.Tehát ha nem akarna tőlem semmit megmondaná...(vagyis én így gondolom)

De közben meg ott van bennem hogy mi van ha már tényleg nem érdeklem...

Szerintetek várjak még hogy helyre álljanak a dolgok?


Egyébként nyilván az lenne az első amit mondana szinte bárki h beszéljek vele erről. De már elmondtam amit érzek...neki erre az volt a válasza hogy nagyon nehéz helyzetben van most és ezért ilyen..és már nem akarnám megint felhozni ezt a témát mert ugyanazt tudná elmondani...

Azt meg hogy rákérdezzek h várjak e rá...azt túl nyomulósnak érzem...vagyis mintha én remegve várnám őt tárt karokkal hogy helyre álljon.

Pedig nem így van,csak nem szeretném elveszteni...


Bocsi hogy ilyen hosszan írom,de nem tudom már mit tegyek..

Köszönöm előre a válaszokat...



2018. júl. 4. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon hasonló szituációban vagyok éppen én is. Teljesen meg tudlak érteni hogy bizonytalan vagy és nem tudod mit csinálj. Én sem tudom mit csinljak. Úgy gondolom, ha tényleg szimpatikus neked a fiú és tényleg kedveled, akkor a méltóságod megőrzése mellett tegyél meg minden tőled telhetőt. Ha csak annyit tehetsz hogy vársz hát varj. De ne örökké természetesen. Ha azt látod, hogy tényleg nem érdekled őt és tényleg hanyagol annak ellenére amit mondd lehet el kéne engedned. Hidd el tudom milyen nehéz még csak a gondolat is... Sajnos tényleg tudom. De ez is egy lehetőség, amivel muszáj számolnod.

Remélem azért minden rendben lesz és úgy alakulnak a dolgok, ahogy kell. 🤗

2018. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vársz tuti bukod, ha nem vársz akkor 50-50%
2018. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2018. júl. 4. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!