Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha most akar velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha most akar velem osszejonni de en mar nem erzek iranta semmit?

Figyelt kérdés

Mar 1 honapja kavarunk eddig nagyon szerettem es o is engem de meg nem akartunk osszejonni. Multheten egy baratnomnel aludtunk es este lesmarolt. Eloszor hagytam de utana elfordultam😅 masnap reggel mar nem ereztem azt a szeretetet iranta amit este.. mostanra mar nem is birok ugy ranezni mintha a “baratnoje” lennek (nem vagyok az de nem is haverok vagyunk/voltunk) o meg mindig nagyon szeret es mondta hogy elmegy nyaralni es utana akar velem osszejonni😩 nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nem erzek semmi😩 szoval segitseget kerek!! Hogy kene megmondanom?

(Lehet picit szetszortan irtam de nem tudtam normalisabban megfogalmazni)


2018. júl. 6. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Este még szeretet éreztél, reggelre már nem? Ez elég zavaros. Mindenesetre azt tudod mondani amit itt, hogy ami volt az 1 hónapos kerülgetés alatt, az már elmúlt és leakarod zárni vele a dolgot.
2018. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy zavaros es en se ertem.. nagyon kivagyok azota de koszonom a valaszt❤️
2018. júl. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!