Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintem megcsal a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsal a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy párom (19/F), akit én nagyon szeretek, de megtudtam, hogy megcsal. Néhány hónapja kezdődött, hogy minden héten pénteken este, a "haverjaival" kezdett lógni. Nem furcsálltam, hiszen sokszor szoktak találkozgatni. Viszont múlt pénteken az egyik barátnőmmel ilyen kis csajos napot tartottunk, így elmentünk az egyik szupermarketbe, hogy bevásároljunk, mert akartunk vacsorát főzni. Közben találkoztunk a haverjaival. Beszélgettünk belük, kérdeztem ő hol van? Azt mondták,hogy azt hitték velem, merthogy már egy ideje velem tölti a péntek estéket. Meglepődtem, viszont nem mondtam el nekik, hogy nekem milyen dumával jött. Szerintetek, hogyan buktassam le? Nem akarom csak úgy az arcába vágni, hogy "Tudom, hogy megcsalsz". Szóval valami olyan lebuktatás kellene, amivel én jövök ebből az egészből jól ki. Nem akarok mégegyszer a szánalmas megcsalt barátnő lenni. 18/L

2018. júl. 15. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Sok minden lehet.


1, Lehet, hogy nem azokkal a haverokkal jár össze, akikkel te összetalálkoztál, hanem egy másik társasággal.

2, Valóban megcsal.

3, Nem csal meg, csak szégyeli bevallani, hova megy igazából. Pl. van gy ciki hobbija, vagy mit tudom én. Például balettozik, vagy varrótanfolyamra jár.

4, Családi dolgok, nem akart belebonyolódni, vagy nem akarja veled még megosztani.

5, Azt hiszi, hogy te csalod meg és AIDS vizsgálatokra jár.

6, Férfiprostituált és a kuncsaftjaival találkozik.

7, Drogdíler és a kuncsaftjaival találkozik.

8, Az egeszetcsak álmodtad.

9, A haverjai csak szívattak téged.


Satöbbi, satöbbi.

De az utolsó a legvalószínűbb, nyugi.

2018. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha úgy nézzünk egy fajta tekintetben mindenképpen te jössz ki jól ebből, hisz te vagy az áldozat, és nem te csalod meg. Szerintem ne a lebuktatáson járjon az eszed, hanem derítsd ki mivel tölti pontosan a péntek estéket. Tényleg gyanús, hogy megcsal, de szerinte van rá egy kis esély, hogy valami más áll a háttérben.

Például szervezz péntek estére egy programot, a tudta nélkül. Mondjuk mozi. Vedd meg a jegyeket, mond neki, h azt gondoltad tetszene neki a film, csak mikor megvetted a jegyet elfelejtetted, hogy a péntek estéje nem szabad. Mond neki, h tudod, h csak haverokkal lógnál, és ha nekik nem tetszik, hogy egyszer kihagyja a programot a srác, akkor te is szívesen beszélsz a haverokkal erről (lehetőleg az ő jelenlétében). Nézd meg erre mit reagál, mert biztos pánikba esik ha a haverjaival akarsz erről beszélni. Nézd meg mivel akarja kihúzni magát, meg ilyesmi. Ha ekkor nem bukik le, akkor tényleg beszélj a haverjaival erről az ő jelenlétében.


ui: a mozi jegyeket nem kellene emiatt megvenned. Elég azt hazudnod, h foglaltál jegyet, és h ez fontos számodra.

2018. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neki csak egy nagyobb baráti társasága van, és ők mind ott voltak. Másokkal nem szokott eljárni sehova. A barátai ha szivattak volna akkor ott helyben ki is röhögtek volna, és megmondták volna, hogy viccelnek.. Biztos vagyok benne, hogy megcsal
2018. júl. 15. 22:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm az jó ötlet. :))
2018. júl. 15. 22:21
 5/5 Mojjo ***** válasza:
0%
@3: Bármi mást is csinálhat péntek esténként, amit nem akar az orrodra kötni valamiért. Ennyiből egyáltalán nem derül ki, hogy megcsalna. Vagy igen, vagy nem, ennyiből nem lehet tudni. Erre célzott a maga módján az egyes hozzászóló is.
2018. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!